Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

  • Načítá se Načítá se...
  •  
  •  
  •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

21.07.2017 - STARGATE ORIGINS: Studio MGM oznámilo nový seriál!


Je to více než 6 od ukončení seriálu Stargate Universe, od té doby pokračovala franchisa pouze v podobě komiksů, dále se mluvilo o rebootu Stargate jako sérii filmů. Tyto návrhy byly letos smeteny ze stolu a zdálo se, že svět SG je po 25 letech definitivně mrtvý. Včera 20. července bylo ale oznámeno a potvrzeno oživení Stargate ve formě digitálního deseti-dílného seriálu, který odstartuje už letos!

Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (7)

17.07.2015 - Nový sci-fi seriál Dark MatterPřed několika týdny měl premiéru první díl seriálu Dark Matter z dílny Josepha Mallozziho, který stál za vznikem Stargate Universe a podílel se také na SG Atlantis a SG1.

Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (13)

09.12.2013 - Herci ze Stargate Atlantis si spolu zahrají v novém seriálu!Herci, kteří ztvárňovali jedny z hlavních postav Stargate Atlantis si nyní spolu opět zahrají v novém web-comics seriálu State of Syn. Tento seriál měl premiéru v listopadu 2013 a právě teď jsou dvě nové epizody ke zhlédnutí.

Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (7)

13.11.2013 - Střípky ze světa StargateJsou to již dva měsíce, kdy se objevila zpráva o možném oživení Stargate v podobě rebootu. Více čtěte v těchto předchozích článcích. Nyní se pojďme podívat na menší novinky, které nám zkrátí čekání na další podrobnosti o Hvězdné bráně.

Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (7)

27.09.2013 - Může reboot film zachránit Stargate?Psal se rok 1994, když film Stargate Deana Devlina a Rolanda Emmericha doputoval na plátna kin. Byl to ambiciózní sci-fi film s rozpočtem 55 milionů dolarů, ale rozhodně se nejednalo o hlavní trhák roku.

Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (12)

23.09.2013 - Robert Carlyle odpovídal na dotazy fanouškůVčera ve večerních hodinách na svém Twitteru odpovídal na otázky fanoušků herec Robert Carlyle, nám známý jako Dr. Nicholas Rush.

Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (2)

06.09.2013 - Stargate znovu ožívá!Věřte nebo ne, ale nemožné se stává skutečností. Avšak zatím tolik nejásejme. Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (24)

23.03.2013 - Další petice pro záchranu StarGateNa internetu se objevila další petice na záchranu StarGate. Více detailů uvnitř novinky. Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (135)

31.01.2013 - Svitla naděje pro fanoušky StarGate!

V posledních týdnech se o StarGate zase začalo mluvit. Zejména herec David Hewlett aka Rodney McKay. Je to velké jméno ve světe SG a to je jenom dobře, protože to přidává na důvěryhodnosti. Více uvnitř článku!


Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (109)

11.11.2012 - Stargate Universe od 12. prosince na Fanda TV

SGU - Wormhole

Postupně se to objevuje různě na internetu a skutečně je tomu tak. Konečně je stanoveno datum české premiéry Stargate Universe.

Na obě řady seriálu se můžeme dívat od středy 12. prosince, pravděpodobně každý den po 18. hodině na stanici Fanda, pod názvem Hvězdná brána: Hluboký vesmír. Pokud ten název přijde někomu již povědomý, tak ano – jeden ze seriálů světa Star Treku se jmenoval Hluboký vesmír 9. Proč studio sáhlo zrovna po tomto překladu? Nevíme...

Zároveň již známe obsazení dabérů. A jelikož na jejich výběru měly vliv žádosti fanoušků ze serveru dabingforum.cz nemuselo by to dopadnout tak špatně – posuďte sami dle seznamu na konci příspěvku.

Pokračování »

AutorYjM KomentářeKomentáře (63)