Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

26.04.2009 - Tři nové názvy epizod

Bridge Studios

Joseph Mallozzi se opět činil a na svém blogu zveřejnil název pro epizodu 1x12 - Faith (Víra/Důvěra). Sdělil také to, že scénář nyní reviduje Carl Binder, což naznačuje, že pravděpodobně pochází od nezávislého autora.

Spolutvůrce seriálu Universe, Brad Wright, momentálně pracuje na epizodách, které by mohly být dvojdílem v druhé polovině série. Jejich názvy jsou Darkness (Temnota) a Light (Světlo).

Z nových názvů je patrné, že dříve zveřejněná fotografie s velkým množstvím nových názvů byla opravdu jen aprílovým žertíkem. Jak tomu již ale bývá, tyto názvy nemusí být konečné a mohou se postupem času ještě změnit.

Na Gateworldu se objevilo několik fotografií z návštěvy Bridge studios, kde se seriály Stargate natáčely (a natáčí). Mezi nimi je i velmi zajímavá fotografie brány, resp. prostor kolem ní. Otázkou však zůstává, zda jde o interiéry základny Icarus, nebo o nový vzhled místnosti s bránou v SGC.

Na Mallozziho blogu se také před několika dny objevily odpovědi, které fanoušci pokládali režisérovi, scénáristovi a občasnému herci Peteru DeLuisovi. Část odpovědí se sice týká seriálu SG-1 či jeho dalších projektů, najít zde lze rovněž odpovědi týkající se přímo seriálu Universe.

zdroj: gateworld.net

Autor Maruxs Kategorie Universe Komentáře Komentáře

Komentáře (11)

 1. hmmm… zajimave

  Komentář#1 - trent - 26.04.2009 v 12:54
 2. Upozorňoval jsem na to ve fóru :)

  Komentář#2 - Coder - 26.04.2009 v 16:16
 3. ta brána na fotkách je sgc

  Komentář#3 - koudy - 26.04.2009 v 16:38
 4. Taky si myslím xD

  Komentář#4 - Coder - 26.04.2009 v 17:06
 5. já bych to spíš typoval na icarus

  Komentář#5 - Jurry - 26.04.2009 v 18:40
 6. Pochybuju ze to je SGC

  Komentář#6 - Housking - 26.04.2009 v 19:21
 7. Díval jsem se na to promo Sci-Fi…no, byla tam druhá strana místnosti…vypadá to ale jako upravená SGC, ale! Ale ty „schody“, či co to je, co vede do Hvězdné brány vedou i na opačnou stranu…jakoby do ovládací místnosti…zvláštní…podívejte se na HD promo…

  Komentář#7 - Coder - 26.04.2009 v 19:49
 8. Nepsal jsem to tam, protože to opravdu jistě nevím, ale z toho videa + z rozhovoru to vypadá, že jde o nové interiéry SGC. Plus si myslím, že ty návštěvníky nevodili po place, kde se točí Universe, takže kvůli tomu bych to na Icarus taky netipoval… Ale možná se pletu, uvidíme. :)

  Komentář#8 - Maruxs - 26.04.2009 v 20:52
 9. No nevím. Osobně si myslím, že je to Icaros. Pač se tam ten velitel ptá toho mladýho vědce, jaký to bylo prjít bránou nebo tak něco, nebo se pletu? A když porovnáte fotky SGC a tohoto místa, tak SGC je prostsě postavené jinak. větší atd. (ikdyž né o moc). Ikdyž kdo ví… Jack O’Neill v „upravené kontrolní řídící místnosti“… těžko říct. Sám za sebe doufám, že je to Icaros, pač staré SGC se mi prostě líbí, jak je :-)

  Komentář#9 - Děda - 26.04.2009 v 21:23
 10. Já doufám že to je Icaros, protože změnit SGC je jako zabít hlavní postavu. :-)

  Komentář#10 - sad - 27.04.2009 v 18:07
 11. No podle mě to bude Icaros pač tam je ta brána a plošinak k braně udělaná tak, aby šly aspoń trochu vidět všechny chevrony a na to přece ikaros je, na vyzkum všech chevronů.
  No a ještě jde vidět že to je postavené na nějaké skále či co, no a skála v SGC mi nepříjde moc pravděpodobné.

  Komentář#11 - Nocio - 27.04.2009 v 19:36

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.