Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

21.01.2010 - Svítá na lepší časy, respektive na vyšší sledovanosti?

Graf

Vedení americké kabelovky USA Network přistoupilo k zajímavému tahu a rozhodlo se přesunout své pořady s velmi dobrou sledovaností z pátečních večerů na úterky a středy.

Díky tomuto kroku tak budou seriály na sesterské stanici SyFy (obě stanice totiž patří pod NBC Universal) přicházet o daleko méně diváků, kteří dávali přednost právě programové nabídce USA. Pro srovnání tu máme sledovanost seriálu Můj přítel Monk, jehož finále si 4. prosince na USA získalo 9,4 milionu diváků, kdežto seriál Stargate Universe na SyFy měl nejhorší sledovanost za všech deset epizod - pouhý milion a 340 tisíc diváků.

A jelikož seriálu Dollhouse na konkurenčním FOXu zbývá už jen jedna epizoda, SyFy Channel by mohl část diváků obou televizí přetáhnout k sobě (alespoň ty, co mají zálibu v žánru science fiction) a jeho páteční seriály by si mohly, co se sledovanosti týče, polepšit. Nechejme se tedy překvapit...

zdroj: gateworld.net

Autor Maruxs Kategorie Universe Komentáře Komentáře

Komentáře (10)

 1. hmmm

  Komentář#1 - razor - 21.01.2010 v 18:35
 2. tak to dopadá když se ze stargate vypreparujou mimozemšťani a dá se místo nich sex

  Komentář#2 - X-Falco - 21.01.2010 v 20:04
 3. Tak nechte universe a puste se zase do Atlantis :-)

  Komentář#3 - Jarda - 21.01.2010 v 22:51
 4. To je prosím teda velká hloupost si myslet, že někdo začne koukat na seriál v půlce jeho serie. Hodně lidí skouklo (podle mě) pilot + 2 následující díly (buď live, nebo ze záznamu či internetu) a pak se rozhodly, jestli dále pokračovat SGU. Tím že sestercké a konkurenční stanice rozhodli přesunout svoji nabítku pořadů na jiný den bude mít velice nepatrný procentuální vliv na sledovanosti SGU, jelikož na zmiňovaných stanicích poběží nová nebo jiná programová nabítka :-)

  Komentář#4 - Ananas - 22.01.2010 v 00:37
 5. nechte Atlantis a puste se do Sg-1 – jedina stargate

  Komentář#5 - pex - 22.01.2010 v 10:09
 6. Ananas: Jde ale taky o to, že na SGU se nemusí dívat jen fanoušci SG nebo sci-fi všeobecně. Já například taky někdy koukám v televizi na seriály na které se jinak pravidelně nedívám a většinou záleží na tom kdy je dávají. Třeba teď jsem začal tak trochu sledovat 2 a půl chlapa a to jen proto, že to teď dávají v pro mě mnohem výhodnější den a čas. Takže podel mě může mít přesun SGU na jiný den velký přírust na sledovanosti.

  Komentář#6 - kufač - 22.01.2010 v 10:22
 7. pex: také bych to bral, ale reálnější je Atlantis. Je otevřený děj, nepřítelé stále existují, ateliéry pořád stojí a ukončení bylo nedávno, tak seženou snadněji herce. SG-1 je bez nepřátel, herci jsou všude rozlezlý, ateliéry jsou pryč…..

  Komentář#7 - Jarda - 22.01.2010 v 10:32
 8. kufač: Já myslel že se šoupla konkurence a SGU zůstalo v pátek…?
  „Díky tomu bude stanice Sci-fi (SGU mateřská) přicházet o daleko méně diváků co čučeli na něco jiného“.

  Komentář#8 - Ultramarine - 22.01.2010 v 20:29
 9. Právě že se šoupla „konkurence“ (SGU zůstává v pátek) a scifi na konkurenční stanici končí, tak se doufá, že lidi tak budou SyFy víc sledovat (nejenom teda SGU), třeba na Gateworldu lidi přiznávají, že třeba raději koukali na tu USA, než na SyFy…

  Komentář#9 - Maruxs - 22.01.2010 v 20:47
 10. Koho zajima Atlantis? Pata sezona byla naprosta tragedie, nudne dily, ktere byly natoceny snad jenom kvuli tomu, aby si scenariste mohli udelat carku. A pristani Atlantis na zemi na tom nic nezmeni.

  Komentář#10 - Nikos - 25.01.2010 v 18:41

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.