Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

13.11.2013 - Střípky ze světa StargateJsou to již dva měsíce, kdy se objevila zpráva o možném oživení Stargate v podobě rebootu. Více čtěte v těchto předchozích článcích. Nyní se pojďme podívat na menší novinky, které nám zkrátí čekání na další podrobnosti o Hvězdné bráně.
Začneme zprávou ze světa počítačový her. Před několika dny vyšla další epizoda hry Stargate SG-1 Unleashed. Hru můžete zatím stahovat pro operační systém iOS a brzy se dočkáme i verze pro Android. Stejně jako první epizoda, bude tato hra stát $4.99. Druha epizoda navazuje na první díl z jara 2013, kde SG1 bojuje proti Goa'uldu Sekhmet. Ve hře uslyšíte Richarda Deana Andersona, Michaela Shankse, Amandu Tapping i Chrise Judge. Připravuje se i třetí epizoda, další pokračování se bude zvažovat v případě velkého zájmu fanoušků.


Na novém seriálu s názvem Echoes se budou podílet producenti i herci SGU. Například Mark Savela, Ken Kabatoff, Andrew Karr, Craig VandenBiggellar a herci Jennifer Spence a Mike Dopud. Tento seriál se měl natáčet už v roce 2011, ale až nyní se začali věci hýbat. Seriál se odehrává v post-apokalyptickém světě.

Dále se na internetu potvrdily zprávy, že seriál Saving Hope, kde hlavní roli ztvárňuje Michael Shanks (Daniel Jackson), bude pokračovat v podobě třetí řady.


Také serial, ve kterém hrají Teryl Rothery (Dr. Janet Fraiser) s Elyse Levesque (Chloe Armstrong), nesoucí název Cedar Cove, byl obnoven pro druhou řadu. Na seriálu pracuje i scénárista a producent SG Carl Binder.


Můžete se podívat třeba i na tweety Davida Hewletta (Rodneyho McKaye), který je na sociálních sítí docela aktivní: twitter David Hewlett.

A poslední zpráva je pro fanoušky Rachel Lutrell (Teyla), která se objeví v novém díle NCIS: Los Angeles.


Screenshot ze hry SG1 Unleashed:

Autor NicholasRush Kategorie Atlantis, Gateverse.cz, SG-1, Universe Komentáře Komentáře

Komentáře (7)

 1. Hrál někdo tu hru? :) Jen se ptám, jestli to má cenu kupovat.

  Komentář#1 - NicholasRush - 13.11.2013 v 23:55
 2. Rushi ty se o hry nestarej a koukej přivýst destiny z5 domů ty vědátore jeden :D

  Komentář#2 - Mára - 15.11.2013 v 04:20
 3. Myslím, že Rush nechce Destiny zpět domů, ale letět ještě dál a zkoumat :D

  Komentář#3 - NicholasRush - 15.11.2013 v 10:30
 4. David Nykl se objevil v nejnovějším díle seriálu Arrow :) http://www.youtube.com/watch?v=OBmZ6m8UkjM

  Komentář#4 - acu - 15.11.2013 v 17:26
 5. Rush chce hlavně zjistit co je ten signál z doby Velkého třesku a hlavně kdo ho vytvořil. :)

  Komentář#5 - Micuda98 - 17.11.2013 v 23:19
 6. Bohužel teď nemůže, protože je v hibernaci. Tak se o to musí starat ostatní: http://www.osel.cz/index.php?obsah=6&clanek=5401

  Komentář#6 - NicholasRush - 18.11.2013 v 11:08
 7. Rád bych upozornil na Minecraft mod na který jsem nedávno narazil. http://www.cosc.canterbury.ac.nz/greg.ewing/minecraft/mods/SGCraft/
  Vkládá do hry ;fungující hvězdné brány. Aktuálně je to alpha, takže tam nic moc není a to co tam je je zřejmě jen dočasné, ale brána funguje dle očekávání. Můžete zadávat adresy. Vytáčí (i se zvukem!) a má plně fungující (smrtící) horizont událostí! Pocit z průchodu bránou ač je to Minecraft je k nezaplacení! (Doporučuji stáhnout texture pack, originální textury jsou hrozné a vůbec neobsahují klasické symboly na DHD)

  Komentář#7 - rancor1223 - 18.11.2013 v 20:28

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.