Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

18.11.2009 - Sneak peek z epizody Life

1x09 - Life

SyFy Channel na svém webu zveřejnil krátkou ukázku z nadcházející epizody Life, kterou na svých obrazovkách premiérově uvede 20. listopadu.

Pro vás je upoutávka připravena v pokračování novinky nebo ji případně najdete na této adrese.

Sneak Peek - 1x09 - Life
zdroj: video.syfy.com

Autor Maruxs Kategorie Universe Komentáře Komentáře

Komentáře (15)

 1. Zajímavé

  Komentář#1 - RadimV - 18.11.2009 v 21:05
 2. Pěkný. Aspoň teda víme, že se snaží zpřístupnit ostatní části lodě a zavzdušnit je a že předtím vždycky tyhle části prohlédnou kinem. Celkem fajn, už jsem se bál že se tam budou plácat v těch 10 procentech lodě co jsou přístupné a ostatních 90 ať vzal čert. Takové nepotřebné oblasti jako hlavní sklady, můstek, hydroponie, nebo nějáké automatické stroje na ulehčení práce (šiklo by se automatické opravování, továrna na ruční zbraně a obleky a nějáké dálkově ovládané stíhače, protože ve vesmírné bitce nemůžou teď přijít ani o jedinej šatl, natož jeho pilota. Když by měli dálkově ovládané stíhačky, mohli by o pár vždycky v zápalu boje přijít pro udržení dojmu realističnosti.) přece není třeba ani hledat, že?

  Komentář#2 - Ultramarine - 18.11.2009 v 21:17
 3. hmm :) docela zajimave

  Komentář#3 - Martas_cz - 18.11.2009 v 21:40
 4. treba se jim podari rozlustit ten kod :)

  Komentář#4 - Martas_cz - 18.11.2009 v 21:41
 5. Já se tak těším na můstek! :o))

  Komentář#5 - Nev3r - 18.11.2009 v 21:42
 6. Martas_cz: Bohužel mám podezření, že minimálně do konce série ten kód nerozluštěj, protože by přestal existovat časovej pres „12,24,nebo 36 hodin“ co jim vždycky zbývá k návratu a měli by návod a plánek ke každý hračce v lodi. Navíc tenhle master code asi nebude nic, co by bez supercomputeru dokázali rozlousknout na koleně. Chci říct – Carterová a McKay louskali antické i nepřátelské kódy jako vořechy a ještě k tomu na jejich laptopu, ale reálnější je představa, že někde v posledních nepřístupnejch částech lodi najdou papírek s „pinem“, nebo alespoň tip, kterej jim zůží možnosti. Ten kód sice může bejt jedno slovo (anticky samozřejmě), ale taky to může bejt několik giga textu jen v číslech, případně může mít podobu fyzického klíče, uvnitř kterého je ten kód (něco jako usb fleška, kterou musíš zastrčit do počítače, aby se „rozběhnul“). Sice se nejspíš dostanou do stádia, kdy ten kód rozluští (Atlantis taky nakonec našla 3 ZPM), ale to bude až dál v příběhu, kdy budou mít už alespoň krvelačný nepřátele a možná pár spojenců.

  Nev3r: Já se na můstek těším taky a jen se klepu, aby neřekli: „Protože je Destiny v podstatě robot, můstek jste už viděli – je to to svítící počítačové jádro u kterého furt vysedává Rush.“ Doufám že to tak nebude, protože podle náznaků antici vypustili Destiny a plánovali na ni jednoh dne přijít. A loď, kde je můstek „jen“ sluj s monitorama uvnitř trupu prostě neodpovídá kánonu můstku, kterej nalinkoval Star Trek a SG se ho (trochu zbytečně, stejně jako „Štítů na 20%, další zásah nevydržíme“ drží.) – Relativně prosorná místnost s několika konzolema a křeslem kapitána postaveným hned proti oknu, nebo obří obrazovce.

  Komentář#6 - Ultramarine - 18.11.2009 v 22:01
 7. no podle ukazky to vypada opet na nejakej „dulezitej obev“ kterej opet zabijou hromadou kecu o nicem. Uzasne jako vzdy a pokud mozno nic nerikajici a naprosto bez akce tudis neschopne prilakat nejake dalsi divaky.

  Martas_cz: ten kod bude urcite Origin :D

  Komentář#7 - dr. Z - 18.11.2009 v 23:46
 8. Obávám se, že dr. Z bude mít asi pravdu. Tak něják si nedokážu představit, že by celkovej „technologickej přínos“ tohodle dílu byl větší než nalezení kin, dobíjecího plátu, nebo marodky (kino-film). Prostě choděj, opravujou co si troufnou bez většího pochopení co vlastně dělají a jak to co opravují funguje a pak se modlej, aby to fungovalo, dokud budou tu věc potřebovat. Akce v dílu je podle mýho spíš nepravděpodobná, ačkoliv jestli budou hledat vraha, mohlo by to vyústit v situaci, kdy bude menší bitka nebo přestřelka mezi lidma. Zase zabijou čtyřicet procent dílu návštěvou Země – tentokrát pravděpodobně Young a Wreyová. Telford snad konečně dostane pěstí přímo před kamerou. Začínám si myslet, že Greer ho měl radši střelit než uhodit.

  Komentář#8 - Ultramarine - 19.11.2009 v 00:32
 9. jeste me tak napadlo – jmenuje se to zivot. tak treba najdou v uzavrene casti nejakou neznamou formu zivota nebo tak neco (ale je to na jednu stranu spise jen me zbozne prani). Prosim zadny tisice ci miliony let zamrazeny antik, popripade nekdo z posadky, jenz se vratil casem…… :D

  Komentář#9 - dr. Z - 19.11.2009 v 01:12
 10. Jsou bohužel šance i na takhle bizarní členy posádky, ale to až časem, až budou umět ovládat loď a bude přístupná. Navíc antická stáze (minimálně v jedné verzi) nezabraňuje kompletně stárnutí, jen ho zpomaluje – posádky Trii, nebo Weirová z minulosti.

  Mám podezření že život se to bude jmenovat proto, protože to v podstatě začne tak, že se najde zavražděnej člen posádky. Vyšetřování pak zjistí, že to byl Young, který je následně odvolán z velení.

  Jestli to byl někdo v jeho těle, nebo to na něj jen obyčejně hodil není jisté.

  Komentář#10 - Ultramarine - 19.11.2009 v 09:15
 11. @Ultramarine To si pleteš s 1×10 Justice: Plukovník Everett Young předává velení Camile Wray po tom, co je nalezena mrtvola zabitá zbraní nalezenou v Youngově ubikaci. Mezitím se ocitnou u planety, která skrývá určité nebezpečí pro Destiny. Dr. Nicholas Rush získá přístup do Antického rozhraní Destiny. Díl Life bude opět o vztazích(hlavně těch lesbických).

  Komentář#11 - Ex-SOLDIER - 19.11.2009 v 16:40
 12. hale pochopil jste někdo Time?všichni tam pochcípali a teď tam zase vesele pobíhaj.Byla to druhý další minulost nebo alternativní realita nebo něco takého?

  Komentář#12 - Jenyk - 19.11.2009 v 17:45
 13. Vlastne nic z toho, co se v Time stalo se nestalo, protoze Scott na konci hodil dalsi KINO do nestabilni cervi diry, aby ho nasli driv nez se to stane, ale vlastne ti, co ho najdou nebudou oni, ale budou to jejich verze z jineho praralelniho vesmiru, ktery vznikl prave timto zasahem do casoprostoroveho kontinua. … nemam rad tyhle hratky s casem

  Komentář#13 - Tirant - 19.11.2009 v 18:45
 14. Ultramarine: tak jelikoz si autori dil od dilu ohybaj pravidla podle nichz urcite technologie funguji podle toho jak se jim to zrovna hodi tak bych tam v budoucnu nakou tu stazi ocekaval. ale souhlasim ze v Lifu to jeste asi nebude. ale nejakej cizi organismus to asi bude. jen aby mu nedali +-5min v dile a zbytk nebyli jen dalsi kecy, coz budou.

  Komentář#14 - dr. Z - 19.11.2009 v 18:53
 15. Kecy jsou bohužel levnější než kloudný fx na nehumanoidní ufouny. Ačkoliv nějákej ufon svým „přirozeným“ způsobem hybernující někde na Destiny by potěšil. Mohli by nahánět potvoru s bouchačkama po chodbách… :D

  Jenyk: Když Scott prohodil kino bránou, zase se to „opakovalo“, ale v tomhle opakování věděli už všechno co se má udělat a že to musej udělat okamžitě. Po prohlédnutí záznamu na kinu nejspíš prošli bránou ještě za dne, švihli do toho jejich „úlu“ granát, posbírali jednoho ufona do baťohu (nejspíš pancéřovýho), odnesli ho na Destiny, píchli mu něco na spaní, rozpárali ho, vybrali z něj lék, píchli prvně těm kdo měl umřít jako první a pak ostatním a máme tu happyend. Ztráty nulové.

  Ex-SOLDIER: Možná máš pravdu… Musím ještě znova kouknout na spoilery na další epizody.

  Komentář#15 - Ultramarine - 20.11.2009 v 13:54

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.