Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

  • Načítá se Načítá se...
  •  
  •  
  •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

21.07.2017 - STARGATE ORIGINS: Studio MGM oznámilo nový seriál!


Je to více než 6 od ukončení seriálu Stargate Universe, od té doby pokračovala franchisa pouze v podobě komiksů, dále se mluvilo o rebootu Stargate jako sérii filmů. Tyto návrhy byly letos smeteny ze stolu a zdálo se, že svět SG je po 25 letech definitivně mrtvý. Včera 20. července bylo ale oznámeno a potvrzeno oživení Stargate ve formě digitálního deseti-dílného seriálu, který odstartuje už letos!

Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (7)

17.07.2015 - Nový sci-fi seriál Dark MatterPřed několika týdny měl premiéru první díl seriálu Dark Matter z dílny Josepha Mallozziho, který stál za vznikem Stargate Universe a podílel se také na SG Atlantis a SG1.

Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (13)

09.12.2013 - Herci ze Stargate Atlantis si spolu zahrají v novém seriálu!Herci, kteří ztvárňovali jedny z hlavních postav Stargate Atlantis si nyní spolu opět zahrají v novém web-comics seriálu State of Syn. Tento seriál měl premiéru v listopadu 2013 a právě teď jsou dvě nové epizody ke zhlédnutí.

Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (7)

13.11.2013 - Střípky ze světa StargateJsou to již dva měsíce, kdy se objevila zpráva o možném oživení Stargate v podobě rebootu. Více čtěte v těchto předchozích článcích. Nyní se pojďme podívat na menší novinky, které nám zkrátí čekání na další podrobnosti o Hvězdné bráně.

Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (7)

27.09.2013 - Může reboot film zachránit Stargate?Psal se rok 1994, když film Stargate Deana Devlina a Rolanda Emmericha doputoval na plátna kin. Byl to ambiciózní sci-fi film s rozpočtem 55 milionů dolarů, ale rozhodně se nejednalo o hlavní trhák roku.

Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (12)

06.09.2013 - Stargate znovu ožívá!Věřte nebo ne, ale nemožné se stává skutečností. Avšak zatím tolik nejásejme. Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (24)

12.03.2013 - Nová hra Stargate s dabingem původní SG1


Už 14.3. výjde nová hra primárně určená pro operační systémy Android a iOS, ale podle vývojářů Arkalis Interactive výjde hra i na PC a možná Xbox360.


Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (20)

19.02.2013 - Film Návrat na Fandovi

SG: Continuum

Minulý týden nás "Nova group" potěšila jednou, když odvysílala Archu pravdy a potěšila nás dvojnásob, protože pro ni nechala nahrát nový dabing, s hlasy herců, na které jsme zvyklí ze seriálu i z filmu Návrat. Zdůrazněme, že tento krok se jí rozhodně nemohl finančně vyplatit – převzetí DVD verze dabingu by ji stálo směšnou částku oproti novému nahrávání. Inu, všichni, kdož někdy slyšeli DVD dabingovou verzi Archy pravdy, jistě uznale pokyvují.

A zřejmě si chce Nova fanoušky světa Stargate ještě chvíli udržet, protože nás potěší potřetí. Ve středu 20. února ve 20:20 poběží, opět na Fandovi, poslední film o týmu SG-1 – Stargate:Continuum, neboli Hvězdná brána: Návrat. Tak si to užijme, protože to je určitě na dlouhou dobu poslední film celého SG-univerza a další "návrat" se zatím nechystá.

zdroj: fanda.nova.cz

AutorYjM KomentářeKomentáře (12)

07.02.2013 - Archa pravdy na Fandovi

Ark of Truth

Soukromá televize společnosti Nova – Fanda TV již pravidelně vysílá poslední seriál ze světa Stargate pod názvem Hvězdná brána: Hluboký vesmír. Teď, asi aby nás potěšila, přidává ještě malý bonus: 13. února ve 20:45 můžete na tomto kanále sledovat film Hvězdná brána: Archa pravdy. Tak zůstaňte naladěni na vlně červích děr, tentokrát se starým dobrým týmem SG-1.

zdroj: tv.seznam.cz
tip na novinku: Andy

AutorYjM KomentářeKomentáře (24)

31.01.2013 - Svitla naděje pro fanoušky StarGate!

V posledních týdnech se o StarGate zase začalo mluvit. Zejména herec David Hewlett aka Rodney McKay. Je to velké jméno ve světe SG a to je jenom dobře, protože to přidává na důvěryhodnosti. Více uvnitř článku!


Pokračování »

AutorNicholasRush KomentářeKomentáře (109)