Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

18.05.2011 - Robert Carlyle v novém seriálu televize ABC

Once Upon A Time

Američtí diváci se po konci SGU Roberta Carlylea (Rush) na televizních obrazovkách jen tak nezbaví, získal totiž jednu z hlavních rolí v novém fantasy seriálu televize ABC s názvem Once Upon A Time.

V seriálu si kromě Carlylea zahrají i Ginnifer Goodwin (Big Love), Jennifer Morrison (House) Lana Parrilla (24), Jamie Dornan, Jared Gilmore (Mad Men), Josh Dallas a Raphael Sbarge. V pilotu by se měl objevit také Tony Amendola, fanouškům SG známý rolí mistra Bra'taca.

Seriál, který mají na svědomí výkonní producenti Lostu a seriálu V, bude vyprávět o městečku Storybrooke, v němž se náš svět jakýmsi způsobem střetává se světem pohádek. Na televizi ABC poběží od letošního podzimu vždy v neděli večer.

V pokračování k němu najdete dvě promofotky a trailer, pokud vás zajímají i další chystané seriály se sci-fi a fantasy tématikou, zamiřte na SFF.cz.

Once Upon A Time Once Upon A Time
Once Upon A Time - Trailer
zdroj: gateworld.net

Autor Maruxs Kategorie Universe Komentáře Komentáře

Komentáře (8)

 1. s Breatacem nebo jak se to píše :D

  Komentář#1 - Alenn - 18.05.2011 v 19:22
 2. „městečko v němž se náš svět jakýmsi způsobem střetává se světem pohádek“
  tyo, nebude to neco jako Arabela? :D

  Komentář#2 - ScaryX - 18.05.2011 v 19:46
 3. Hell yeah!

  Komentář#3 - Terepin - 18.05.2011 v 20:02
 4. ScaryX: Arabela po americku… to bude něco…
  Teď vážně: ten trailer vypadá hezky (a navíc tam bude J.Morrison)

  Komentář#4 - Aries - 18.05.2011 v 20:11
 5. Pokud to přelouskáte, tady je popis :)

  „ONCE UPON A TIME — From the inventive minds of Lost executive producers Adam Horowitz and Edward Kitsis comes a bold new imagining of the world, where fairy tales and the modern-day are about to collide. And they all lived happily ever after – or so everyone was led to believe. Emma Swan knows how to take care of herself. She’s a 28-year-old bail bonds collector who’s been on her own ever since she was abandoned as a baby. But when the son she gave up years ago finds her, everything starts to change. Henry is now 10 years old and in desperate need of Emma’s help. He believes that Emma actually comes from an alternate world and is Snow White and Prince Charming’s missing daughter. According to his book of fairytales, they sent her away to protect her from the Evil Queen’s curse, which trapped the fairytale world forever, frozen in time, and brought them into our modern world. Of course Emma doesn’t believe a word, but when she brings Henry back to Storybrooke, she finds herself drawn to this unusual boy and his strange New England town. Concerned for Henry, she decides to stay for a while, but she soon suspects that Storybrooke is more than it seems. It’s a place where magic has been forgotten, but is still powerfully close … where fairytale characters are alive, even though they don’t remember who they once were. The epic battle for the future of all worlds is beginning, but for good to win, Emma will have to accept her destiny and fight like hell.“

  Komentář#5 - Maruxs - 18.05.2011 v 20:14
 6. Hmmm, to vypadá zajímavě, škoda, že Carlylea ani Morrison nemám ráda…ale Ginnifer Goodwin zas jo a fantasy taky…je teda šance 50 na 50, že se na to budu koukat :D

  Komentář#6 - Sammy - 19.05.2011 v 02:32
 7. Roberta mám hodně rád, tu Morrison také a Arabela byl můj oblíbený seriál… :-D

  Komentář#7 - gootter - 19.05.2011 v 18:26
 8. Rush bude Rumburak? :)

  Komentář#8 - Pythagoras - 26.05.2011 v 20:38

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.