Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

14.08.2009 - Robert Carlyle spoileruje

Robert Carlyle

Hvězda seriálu Stargate Universe, Robert Carlyle, naštěstí nepostřehl, že nemá nic vyzrazovat a podělil se s novináři o řadu spoilerů.

Jako první potvrdil, že se vinnou dr. Nicholase Rushe, kterého hraje, skupina vojáků, vědců a civilistů ocitne při útěku ze základny Icarus na antické lodi Destiny.

Mluvilo se také o epizodě, v níž jeho postava ocitne v jakési nádrži. "Plaval jsem v nádrži a bylo to ve skutečnosti docela zvláštní," dodává Carlyle. "Skupina mimozemšťanů mě dostala. Rush je ponechán na planetě, což si zaslouží, a mimozemšťané jej vezmou a strčí do nádrže..."

Carlyle zmínil i epizodu Time od Roberta Coopera, v ní prý všichni zemřou a následně zase ožijí. A vzpomenul i Richarda Deana Andersona. "Byl milý," říká Carlyle, "myslím, že rychle pochopil, že jde o odlišný seriál (...) a že se objeví tak ve čtyřech nebo pěti epizodách."

Na palubě Destiny prý budou největší rozepře mezi dr. Rushem a plk. Everettem Youngem, pasivně-agresivní napětí však bude i u mladších postav - např. David Blue, který hraje génia Elie, je jako Mozzart, Rush je pak Salieri. "O to tu jde. [Má postava] toho hocha potřebuje. Je zřejmě mnohem chytřejší, ale [Rush] mu to nedá znát," sděluje Carlyle.

Rush se může zdát hrubý a nespolečenský, ale rozhodně není podlý nebo zlý. Má sice zvrácený smysl pro humor, ale netěší se z neštěstí druhých. Má své vlastní problémy, zemřela mu žena. "Je to velmi osamocený muž," dodává Robert.

zdroj: scifiwire.com

Autor Maruxs Kategorie Universe Komentáře Komentáře

Komentáře (4)

 1. No výborně, už se nemohu dočkat!!!

  Komentář#1 - gootter - 14.08.2009 v 08:56
 2. R.D.A ve čtyřech nebo pěti dílech? No vau, to je dost. Tolikrát se snad dohromady neobjevil ani v posledních dvou řadách SG1 a celý SGA ne? :-)

  Komentář#2 - Praxis - 14.08.2009 v 12:24
 3. no hádám, že to bude troj díl Air a pak Earth, kde se podle mě objeví jenom tak, jako v continuum

  Komentář#3 - DAVE - 14.08.2009 v 13:07
 4. Super, hlavně ta věc s Rushem a Eliem, to bude něco :D, doufám, že si to pak někdy Elie uvědomí a pěkně mu to zpočítá :D

  Komentář#4 - Danny - 14.08.2009 v 13:24

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.