Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

24.03.2009 - Robert Carlyle o Stargate Universe

Robert Carlyle

Všechny fanoušky seriálů Stargate v prosinci překvapilo, když bylo oznámeno, že Robert Carlyle, populární skotský herec, se ujme vedoucí role ve Stargate Universe, třetím seriálu z této série, který bude opět produkovat americký SciFi Channel. Zahraje si doktora Nicholase Rushe, vedoucího jednoho velkého vědeckého projektu SGC. Když byl ohledně seriálu dotazován, přiznal, že není se Stargate příliš obeznámen, ale druhých dechem dodal, že to co dělalo SG-1 a Atlantis populární, tak zůstane i ve Stargate Universe.

“Myslím si, že i když si to [Stargate Universe] udrží rysy, které ty předchozí dělaly tak úspěšnými, bude to snad trošku odlišné v tom ohledu, že je to o boji o přežití. Všichni tam totiž byli přesunuti na obrovskou vesmírnou loď zvanou ‘Destiny’ a zpočátku si dokonce myslí, že je to planeta, protože je to tak velké. Právě na Destiny příběh teprve skutečně začíná a jde o to, jak celá posádka přežije… jde o jednoduché věci jako podpora života, vzduch… První čtyři epizody se nazývají ‘Air’ (Vzduch), ‘Water’ (Voda), ‘Fire’ (Oheň), ‘Earth’ (Země). Je to tedy hodně o vyložených základech. Nejde příliš o, dejme tomu, mimozemskou interakci. Je to teď více drama, trochu více založené na postavách.”

Stargate Universe začíná být přirovnáván k veleúspěšnému seriálu Battlestar Galactica a k tomu se pojí také skvěle napsané postavy. Vzhledem k tomu, že je Carlyle sám zmínil, řekl něco také více o té své:

“Je to vědec. Je tak nějak hlavou toho projektu. Objevili totiž adresu s devátým chevronem a to je skoro jako Svatý Grál. No a nikdy tedy o Rushovi nevíte, zda dělá věci ze správných důvodů, jestli to dělá pro tým nebo pro sebe.”

zdroj: http://scifipulse.net/?p=6537

Autor beneficus Kategorie Universe Komentáře Komentáře

Komentáře (46)

 1. tak to musí být obrovská loď když si myslí že je to planeta

  Komentář#1 - mikiquicna - 24.03.2009 v 20:45
 2. Opravdové herecké eso…fandím mu, ale vždycky mi budou chybět vtípky alá Jack O’Neill…s dvěma L :-)

  Komentář#2 - Melony - 24.03.2009 v 20:52
 3. Mě se líbí, že to konečně bude dost reálná postava, tak jak to ve skutečnosti je, bude zrovna na té straně, kde se mu to bude hodit :)

  Herce jsem osobně nikde neviděl, ale do této role mi sedí, takže se na něj těším.

  Komentář#3 - Maruxs - 24.03.2009 v 21:12
 4. me se to zacina nelibit, sg1 je sg1 no

  Komentář#4 - mola - 24.03.2009 v 22:53
 5. Ztím mi to připadá, podle všeho co jsem slyšel a četl, že to bude nejrealističtější SG seriál a taky bych si tipnul, že na každé planetě, kterou navštíví, nebudou potkávat anglicky mluvící lidi.

  Komentář#5 - kufač - 25.03.2009 v 07:30
 6. Tak jestli je ta lod věčí než Atlantis tak to bude mrda :)) jen su zvědavé jak budou naštěvovat ty planety s nějakéma příšerákama…

  Komentář#6 - John - 25.03.2009 v 08:34
 7. Já osobně miloval SG-1 pak jsem byl naštvanej že končí a bude atlantida ale atlantida mě natchla více ale tady to univers se my zdá fakt blbý,koukněte jen na ty postavy samý takový slabý blbě vypadající.ty přece nemůžou reprezentovat zemi a když se kouknete na tým gg1 nebo atlantidu tak vydíte ty kolíky a tak

  Komentář#7 - Berry14 - 25.03.2009 v 10:05
 8. berry14 : nic se neboj – i Atlantis mi přišlo jako tým “ zelenáčů “ a postav do Jazu :). V Universe dokonce hraje dost známý herec i z akčních filmů. A ten zbytek ? oni se stanou oblíbenými i jako tým z atlantis – byl jsem zvyklej na SG1 a byl jsem dost nasr…j že končí a začíná taková blbost jako Atlantis – po půlce první řady jsem ale názor změnil a teť si vyber SG1 nebo AT. ? ( asi SG1 – přece jenom byli první a byl tam Oniell a Tealck

  Komentář#8 - Tracker - 25.03.2009 v 13:05
 9. SGA bylo populární? kuwa dobre sci-fi us ted

  Komentář#9 - apex - 25.03.2009 v 16:00
 10. Ten doktor je jako Gaius Baltar z BSG –> „jestli to dělá pro tým nebo pro sebe” –> i ty vlasy má jako Baltar dokonce i ten víraz :D

  Komentář#10 - Ter - 25.03.2009 v 18:30
 11. „Trochu více založené na postavách.“ Toho se právě obávám, že to bude víc „BSG“ než SG (ať už SG-1 nebo SGA). BSG sem viděl celý, je to dobrej seriál, ale zase ne až tolik, abych se k němu vrátil, jako se občas vracím k SG-1 i prvním dílům SGA. SG u mě prostě vede, ale tím Universe si nejsem 100% jist, jestli to bude pro mě tak skvělej seriál jako jeho předchůdci. No, uvidíme na podzim.

  Komentář#11 - jacob - 25.03.2009 v 21:17
 12. Prave taky se mi nelibi ze to bude jako BSG jako BSg byla fajn ale SGA a SG cini originalnim neco uplne jineho a to prave ze to neni o postavach tak primo zalozene a ze to neni „typicky osud sledujici pribeh“ bojim se toho uz uvidim ty „4dily“ earth,water,fire.air a bude to cele 4hodinové placani se po lodi stim ze akorat uvidim velky kulovy namisto velmi povedeneho pilot dilu napr SGA i SG -> v obouch pripadech nekolik prostredi nekolik zvratu proste bomba

  Komentář#12 - Frost - 26.03.2009 v 12:07
 13. Zatím ste nevideli ani jeden dil a už to odsudzujete,kde to žijeme?

  Komentář#13 - peter 21 - 26.03.2009 v 14:00
 14. Asi si dudu muset stáhnout tu BSG abych zjistil co tak strašně všem vadí, že to bude více o postavách :D

  Komentář#14 - kufač - 26.03.2009 v 14:05
 15. Já se naopak těším, že to bude více o postavách :-) V podstatě o tom byla počáteční SG-1, jenže ta měla historickou mytologii, což SGU asi mít nebude :-( Ale uvidíme :-) Třeba se to dobře vyvine :-)

  Komentář#15 - Děda - 26.03.2009 v 15:18
 16. Říct o seriálu, že bude špatný, je dost relativní, každý seriál posuzuje podle jiných kritérií, proto si tak maximálně můžeme říct – MNĚ se to líbí/nelíbí.

  To, že se seriál zaměří na postavy automaticky neznamená, že to bude o ničem, bude se sledovat jejich vývoj, pokud postava něco provede, bude se to s ní táhnout dál a řešit se to dál, v dalším díle se to jen tak nezamete pod koberec. Navíc s postavami se dají také dělat zvraty, řešit zajímavé situace, např. oběť jedné pro záchranu všech ostatních, sledovat jejich psychiku, každý to odloučení bude snášet jinak, takže může dojít na potyčky a k milionu dalších věcí. Bude nedostatek zásob a léků,…, což se taky nějak promítne – určitě se kvůli tomu podíváme mimo loď, takže 4 hodiny na Destiny zajisté nehrozí.

  kufač:
  Autoři BSG už předem prohlašovali, že nejde o sci-fi, ale o drama s prvky scifi, na prvním místě jsou postavy, jejich jednání a následky těchto jednání, problémy, psychika. Hlavními prvky není akce, bitvy a střílení, ale nastínění problému dnešní doby, které se tvůrci snažili nějakých způsobem přenést do seriálu a poukázat na ně, čímž vlastně „donutili“ diváky se nad těmito otázkami zamyslet. Nedostatek zásob, nepokoje, vyslýchání nepřítele, ztráta všech základních jistot, míchá se zde i politika vs. armáda, náboženství, zhroucení ekonomiky, morální problémy, a samozřejmě i nějaké ty záhady.

  Vše co jsem zmínil je ale vhodně doplněno skvostnými vizuálními efekty, a onou akcí (ps: a skvělou hudbou ;)).

  Bohužel ne každý tohle může, někteří to překousli a seriál sledovali jen kvůli bitvám (ale pak je kvůli tomu „zklamal“ závěr seriálu), někteří seriál zavrhli jen kvůli takové pitomosti, jakou je kamera – jelikož BSG využívá tzv. dokumentaristické kamery. Kamera není statická, ale otáčí se, proletuje kolem lodí, zoomuje, zaostřuje, apod. A kvůli tomuto prvku už jsem mockrát slyšel o seriálu, že je to kravina – to mi přijde prostě nahlavu. Větu „Nelíbí se mi kamera“ bych pochopil, ale tohle ne. A tohle je teď naprosto u všeho, lidem se nelíbí jeden prvek, tak rovnou pohřbí vše. Každopádně doporučuju zkouknout Minisérii, která diváka uvede do děje a pak uvidíš, zda tě to chytí.

  Zpět k SGU:
  Nebude to kopie BSG, toho se nebojte, nic proti scénáristům, ale kopii neudělají, i kdyby sami chtěli :) Bude to SG (navštěvování planet, objevovaní nových věcí, určitě se objeví i nové rasy), ale pokusí se povznést na úroveň dnešních seriálů, protože to dnes diváci vyžadují (chtějí, aby po 1 sérii bylo vidět, že se postava změnila, chtějí, aby epizody něco spojovalo, epizody nemusí tvořit jeden příběh, ale jeden příběh by se měl částečně prolínat všemi epizodami, chtějí, aby byl příběh v rámci mezí, které autoři položili, realistický).

  Komentář#16 - Maruxs - 26.03.2009 v 16:10
 17. Maruxs: No tak jak si mi teď BSG popsal to může být hodně zajímavý seriál. A jestli si v SGU něco vezmou z BSG, tak to může dopadnout ještě lépe. Začínám se na Universe těšit ještě víc :)

  Komentář#17 - kufač - 26.03.2009 v 16:30
 18. Ter: Carlyle mi moc jako Baltar nepřipadá. Ani podobou, ani si nemyslim, že to bude takový sobec.

  Komentář#18 - lugre - 26.03.2009 v 16:35
 19. No tak k tomu BSG…párkrát jsem na to koukal na Nova Cinema, nebo kde to dávají. A doufám ze si do SGU moc z toho seriálu nevezmou, už jenom kvůli zmiňované kameře, která se mi ale opravdu nelibí. Když jsem se koukal tak mi vše připadalo nepřehledné a působilo to na mě amatérským dojmem, asi jako by si nějací lide vzali kameru a šli natočit seriál.

  Komentář#19 - Housking - 26.03.2009 v 19:01
 20. BSG jsem sice neviděl, ale… sakra lidi zamyslete se trochu! Vždyť Marxus má naprostou pravdu. Důvodem úpadku SGA bylo, že to nebylo o postavách ale o širších kolektivu. SG-1 ze začátku byla skvělá hlavně kvůli postavám, jejich charakterům a jejich silném spojení všech. Byl vidět ohromný skok po první sérii a hlavně i po 10ti letech. Takže já jsem jenom proto, aby nová SG byla více o postavách. Skvělá ukázka byla v SG-1 např. v díle Solitudes, kde Sam a Jack uvízli v Antarktidě a všichni je do sklonku svých sil hledali. To pro mě byl velice silný díl. Nebo např. jak Hathor udělala falešné SGC. Tam opravdu byl vidět to krásné propojení postav, jeden dělal pro druhého maximum. Právě o tom doufám, že SGU bude. Zrovinka nedávno jsem s kamarádem polemizovali, proč SGA a pak i SG-1 upadli a shodli jsme se, že za to mohlo právě proto, že to nebylo už moc postavách. Jediný co jenom na SGU asi bude chybět je ta starověká mytlogie. Egypt, Čína a středověká Anglie se mi celkem líbili :-)

  Komentář#20 - Děda - 26.03.2009 v 21:24
 21. mě spíš bude chybět O´neill a McKay, hlavně McKay, mě už se líbila ta protivná postava i v sg-1 dílech… =)
  Jinak se trochu obávám, že to pojede tak jako svatyně (sanctuary) … ze začátku mě to bavilo, teď fakt nevim, jestli se mám těšit i na další díly…. čily atlantis tým byl nejnejnej (krom pátý řady)

  Komentář#21 - Michalosss - 26.03.2009 v 23:15
 22. Abych byl upřímný taksem trochu skeptický pokud to dobře chápu tak ta loď měla rozsévat SG po vesmíru čož mě vede k zamyšlení jak tam chcete zakomponovat další rasi když tam kde ta loď má být ubec nemají být SG na planetach a proti čemu budou bojovat něco drsnšjšího než antici? tak to může destyny uplně zabalit cokoliv lepší jak antici = 1 výstřel a denstyny leží takže težko a objevování technologii taky težko v podstatě to co bylo na Atlantis maj i na destyny pro mě na SG-1 a SGA bylo nejzábavnější objevování nových technologii super nepřátel a taky obličej rodnyho když se dostali do brindy v SGU nic s toho asi neuvidíme pokud pujde čistě jen o přežití posádky jako například seriál Ztraceni tak to bude krátký seriál

  Komentář#22 - Azis - 27.03.2009 v 05:42
 23. Markuxus : dokumentární kameru chápu – ale zas tak tolik bych to nepřeháněl – na stáncích prodávají Galaktiku jako DVD a tak jsem se seznámyl s tímto seriálem. Ono je hezké dělat “ reálnější “ vzhled díky “ napodobením nezkušeného kameramana, přímo v akci “ ale sám vím že tak hrozně lidé netočí – jak to tam předvádějí. ( hraji Paintball a ti co točí stím za akce tolik neklepou a nekejvou jako v seriálu ) – prostě to zbytečně přehání jako by na to chtěli upozornit i ty nejblbější :)
  Jen díky Designu a zvláštní fizice letu stíhaček a pár akcí se mi Galactika líbí.
  Píšeš abychom zkoukli miniserii, ano ta je skvělá….ale …..

  Zdaleka to nemá na SG1 nebo SGA. Prostě Sci-fi Dallas mě moc nebere. :D
  ( mimochodem dokumentární kamera je tam ještě znát díky cíleného “ drobného šumu v obraze „.

  Komentář#23 - Tracker - 27.03.2009 v 08:03
 24. Také přiliji trochu oleje do ohně ohledně BSG, dříve jsem na to koukal a po něaké době jsem to zavrhl, když se na to kouknu zpětně, tak se občas zarazím nad tím, jak jsem se na to mohl koukat, ale asi to moc srovnávám s SG-1 a SGA. Když občas přepnu na kanál Nova Cinema a zrovna běží BSG, tak se zarážim nad kamerou, klepe se jak při zemětřesení a dělá to na mě dojem, jak když se snaží natočit něco opravdu akčního, jak při zprávách na TV NOVA. Ale je to jen můj názor, tak me uctívači BSG prosím nezavrhujte. :)

  Komentář#24 - ralph - 27.03.2009 v 08:29
 25. BTW: Věřím, že mě i Vás SGU v mnohém překvapí a bude to kvalitní seriál jako SG-1 i SGA.

  Komentář#25 - ralph - 27.03.2009 v 08:34
 26. Azis: Myslím, že tě teď trochu uklidním. Pokud se nepletu, tak Destiny byla yslána až jako 2. loď v pořadí. Nějakou dobu před ní byla právě vyslána jiná loď, která rozsévala brány a Destiny pak byla vyslána k průzkumu těch planet.

  Komentář#26 - kufač - 27.03.2009 v 09:45
 27. Mě se naopak bsg skutečně líbí. Podle mě oproti ní stargate vypoadá jako pohádka, kdežto bsg vypadá reálněji. Ale bsg je prostě něco jiného než stargate a srovnávat by se to ani nemělo.

  Komentář#27 - pařan - 27.03.2009 v 14:55
 28. Já myslím ze u zanru sci-fi nejde tolik o realisticnost, samozrejme ze sg-1 je pohadka, ale to mi nikdy nevadilo.
  Dále na sg-1 se mi libilo prave to objevovani novych technologii, coz asi u sgu tolik nebude.

  Komentář#28 - Housking - 27.03.2009 v 15:09
 29. Osobně se na SGU teším. Už kvůli tomu, že to bude pojato trochu realisticky a dramaticky. Lidi co budou na palubě té lodi budou odkázáni sami na sebe a ve vzduchu bude kolovat opar nejistoty což v SG1 a SGA vyřešily během pár epizod jednotlivých řad a když se tam opravdu stalo něco zlého tak to odneslo pár lidí, kteří se tam jen na chvilku ukázali. Teda pokud neberu v potaz smrt Daniela nebo dobráka Carsona. A právě narážím na to, že pokud v SGU stane něco špatnýho, tak by to mohli nešťastnou nahodou odnést i nekteří z hlavních hrdinů hned ze startu. I když je to jenom muj názor. Rád se nechám překvapit :)

  Komentář#29 - Pepis - 27.03.2009 v 16:18
 30. …jest-li to chtěj směrovat dějem do blízkosti k BSG tak to mohli rovnou nazvat BSG 2 a ne SGU. K seriálu SGC a SGA patří ta nálada zlehčovaná vojáky (asi jen oni vědí co to je nasazovat život pro slávu jiných), kreativní Carterová, nervózně geniální Rodney a O´Neill se svými vtípky, kterému je podobný John S. a td. Je pravdou, že to může být trochu divné, když na každé planetě kam vlezou mluví „englišky“, ale takto nás alespoň uchránili oněch období učení se cizímu jazyku (bylo by to o dalších 40 dílů na sezónu delší) a to by nás asi neba!!! Na druhou stranu si říkám – dokud to neběží jsou všechno jen dohady – uvidíme jak se k tomu postaví scénáristi a herci svým výkonem?! Avšak, seriálů o přežití už bylo nakrouceno hafo, tak by si to měli uvědomit!!! Natočit dobrý „spin-off“ není žádná prča. s SGA se to povedlo a SGU bude mít co dělat, aby tu laťku dosáhlo…

  Komentář#30 - vykuk - 28.03.2009 v 18:45
 31. Tak nějak nevím, co si o tom seriálu mám myslet. BSG jsem neviděla ani jeden díl a ani mě to neláká a když vemu jak vypadala poslední série SGA (přišlo mi to díl od díly větší blbost….sorry ale prostě to tak vidím)…tak nevím co od toho mám čekat. SGC super, SGA slabší a teď SGU? je mi jedno jestli to bude zaměřené víc na postavy nebo na děj, ale myslím, že to už stejně nebude ono

  Komentář#31 - Irys - 28.03.2009 v 18:47
 32. …jo a ještě jsem zapoměl. Pokud chce někdo realistický pohled – tak se běžte, jeďte nebo zaleťte podívat do Iráku nebo Afghánistánu, tam je tý reality tolik, že vám bágl nebude stačit na její odvoz…!!!

  Komentář#32 - vykuk - 28.03.2009 v 18:52
 33. Trailer byl celkem dobrý, ale nelíbí se mi myšlenka, že z toho chtějí dělat „klon“ BSG. To už to rovnou můžou udělat stylem Blair Witch, kdy budeme sledovat, jak se hlavní hrdina před kamerou rozbrečí v domění, že kdesi v černém koutě je něco schovaného…A když nebudou procházet bránou, nebudou nalézat nové rasy, technologie, tak to fakt bude obyč. „telenovela“(jak tu bylo řečeno). Atmosféra SG-1 a SGA byl v již zmíněncýh vtipech, cizích rasách a hlavně bráně. Sledovat 10minutový dialog dvou postav o tom, jak se hrozně bojí, jestli to přežijou, nebude asi to pravé. Tohle ať si zkoušejí v BSG a spol.

  Komentář#33 - Lorenzo - 28.03.2009 v 21:04
 34. Neměl dneska vyjít náhodou novej trailer? :)

  Komentář#34 - seqwence - 28.03.2009 v 22:32
 35. Ja myslim, ze budou objevovat nove rasy a v kazdem dile chodit na cizi planety jako tomu bylo u predeslych serialu. Ale pochybuji ze to bude kvalitni jako SG1. Zaprve museji mit stale nove napady na epizody coz nebude tak snadne. Zadruhe budou muset mit nejakeho hlavniho nepritele a prave v tom pujde asi kvalita dolu, pridadalo mi ze s kazdym novym nepritelem sla kvalita SG serialu dolu.

  Btw nevite jestli bude mit SGU neco spolecneho s lodi Phoenix, ktera byla vyslana na tajnou misi?

  Komentář#35 - Housking - 29.03.2009 v 00:38
 36. Já si myslím, že v SGU se bránou rozhodně chodit bude, ale zřejmě to už nebude kvůli objevovaní nových technologií a kultur, ale budou bránou chodit kvůli hledání prostředků ke svému přežití. A taky nechápu, proč si tolik z vás stěžuje na nějakou odlišnost od předchozích SG seriálů. Já se naopak těším, že to bude zas trochu jiné. Dívat se zas na nové SG-1 s jinými postavami by mě asi moc nebavilo.

  Komentář#36 - kufač - 29.03.2009 v 11:22
 37. Podle jedné novinky už měl vyjít při Ark of Truth nový trailer (teaser) s pohledem na loď Destiny… Nevíte o tom něco?

  Komentář#37 - lugre - 29.03.2009 v 11:37
 38. Hej Houskingu ta lod o které mluvíš byla odysea a ne phoenix.Phoenixe nakonec pojmenovali na generála hamonda ale v závěru 5 řady SGA ještě nebyla dokončená a tak se ani nezapojila do bitvy s lodí wraightů.A podle mě bude odysea vyslána na tu základnu ikaros,něco jako lítal daidalos do pegasu doplnit zásoby,přivést nové lidi,nebo prostě základnu hlídat než ve zmatku nebo v boji odejdou na destyny.
  Ale těžko říct odysea nebyla ani v jednom díle SGA vidět,možná se jí prostě chtěli zbavit tak řekli že někde plní nějakou misi,ale rád bych jí měl alspon´ v prvních dílech SGU.

  Komentář#38 - Phoenix - 29.03.2009 v 11:39
 39. Re: Phoenix
  Aha ja zapomel ze to prejmenovali. Ta odysea tam podle me taky lita…ja uz se v tech jejich lodich ztracim jich maj uz tak 7

  Komentář#39 - Housking - 29.03.2009 v 12:09
 40. Jo jeste neco…na minulich serialech se mi hodne líbily dily s prave pozemskymi lodemi a toho se asi v tomto seriale moc nedockame :’(

  Komentář#40 - Housking - 29.03.2009 v 12:11
 41. Hele nevite co je s tim novym trailerem?

  Komentář#41 - Bobik - 30.03.2009 v 17:55
 42. Zatím se nic neobjevilo, takže je možné, že se ani nic neodvysílalo, ale SciFi i Mallozzi na to upozorňovali, divné…

  Komentář#42 - Maruxs - 30.03.2009 v 21:22
 43. nevite nekdo kde se da stahnout ten universe trailer (zadarmo)? a nedate to sem na stranky ke stazeni?

  Komentář#43 - dwarf - 31.03.2009 v 20:14
 44. BSG je náhodou jeden z nejlepší seriálů s přídechem sci-fi. Pochybuju že lidi co tu na to nadávají viděli víc jak jeden díl…
  Ohledně kamery, v BSG je narozdíl od jiných „seriálů obsahujících vesmírné lodě“ (aka Star Trek) není jeden či dva fixní zábery na jedinou loď, ale kamera prolétává celou flotilou.
  To že to bude víc zaměřený na pár postav je určitě plus. Ono i prvních pár sérií SG-1 a SGA bylo zajímavý protože byl vidět vývoj postav (i když oproti BSG minimální, což je škoda). Pak se na Altantis začali cpát pořád nějaký nový lidi a toho mezilidskýho vývoje sakra ubylo (v podstatě pak většina SGA epizod zdegenerovala na „šli jsme na planetu a tam jsme všechno zachránili a uvedli do pěkně nablýskaného stavu).
  A pokračování BSG to rozhodně nemůže být, protože Galactica je prostě nenahraditelná (ovšem jak má Nova ve zvyku, strašně ji poku**ila svým dabingem, hlavně Admirál Adama v podání Pavla Soukupa, který bez ohledu na situaci mluví stylem kterým si v krámě kupujete rohlíky)

  Komentář#44 - Aries - 31.03.2009 v 21:13
 45. dwarf: http://leteckaposta.cz/528679466

  Komentář#45 - Maruxs - 31.03.2009 v 21:43
 46. Aries: na ten tvůj post se dá odpovědět jen: LOL… BSG jsem viděl pár dílů na Nova Cinema závěr: blbost realistický jak Star Wars… Až na to že Star Wars byl zajímavější…

  Komentář#46 - Cheril - 17.06.2009 v 13:01

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.