Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

15.06.2008 - Propagační fotografie – Richard Woolsey

Prohlédnout si můžete tři fotografie Richarda Woolseyho (Robert Picardo), nového velitele expedice, které se objevily na gateworldu. Podle tohoto serveru jsou to bohužel také poslední fotografie hlavních postav, MGM pro tuto sezónu další nemá (stejně tomu bylo u 10. série seriálu SG-1).

WoolseyWoolseyWoolsey
zdroj: gateworld.net

Autor Maruxs Kategorie Atlantis Komentáře Komentáře

Komentáře (7)

 1. Páni, no snad SGA nepotká stejný osud, jako SG-1 v desáté řadě. :( Nějak mám z případného neprodloužení SGA strach. Zvlášť, když už se MGM klepe, aby mohla začít s produkcí Univers… (Asi už začínám být trošičku paranoidní:) Přeci jen se mi zdá pět řad pro seriál takového formátu trochu málo. Sedm by bylo ideálních.

  Jinak fotky pěkné, jako vždy jen napíšu, že už jsem na Richarda zvědavý…

  Komentář#1 - Markus - 16.06.2008 v 00:05
 2. Hlavně,pořád mají spoustu možností a byla by škoda toho nevyužít.Sice mi v SGA schází ta „rodinost“ jako byla v sg-1,ale i tak se mužeme dočkat mnoha dobrodružství.7řad by nebylo na škodu,ale co 70?:D:D:D

  Komentář#2 - Genovec - 16.06.2008 v 18:01
 3. To je hotovo, jim jde pořád o nějaká kraviny, ale že by měla 11. řada SG-1 a zároveň Atlantis velkou sledovanost, kdyby vynaložili nápady a novinky, které vynaložili na filmy a nový seriál, tak udělají lépe. Nikdo nenahradí Jacka O’Neilla nebo Hammonda v čele velení. Tohle je kdo? Richard Woolsey? Ten patolízal prezidenta? Ta „záporná“ postava SG-1? To je hňup, kaviarové tousty….

  Komentář#3 - MacGyver - 17.06.2008 v 23:05
 4. Protože je to v… Dopadnou jak češi ve fotbale. Místo aby se drželi jistých seriálu jako je SG-1 a Atlantis a vedli 2:0, tak se na to vyserou a prohrajou 3:2 s nějakou novinkou, která nebude SG, ale Star Trek new nová generace. Konec SG….

  Komentář#4 - MacGyver - 17.06.2008 v 23:10
 5. A když napíši šest mejlů TV Nova jestli budou dávat SGA a dva nové filmy, tak mi odpoví, že repríza SG-1 bude od 11.9.2008. Tak jim napíšu po stopadésátedruhé a ona mi napíše že bude 11.9.2008 repríza SG-1 a jiné projekty na toto téme naplánují. Tak to bych buď rozsekal počítač, ale ten za to nemůže nebo bych rozsekal řetitele Novy. Zlatej Železný. V jednu začal MacGyver a šlo to přes StarGate, Vražedný pobřeží, Magnuma a já nevím co a skončilo to v devět Kobrou 11. Teď tam je buď ordinace, nebo ulice. Moje televize…

  Komentář#5 - MacGyver - 17.06.2008 v 23:17
 6. MacGyver:Máme stejné názory,jen je umíš líp fomulovat:)Možná jsem přece jen člověk,který nemá rád veliké změny.Jenom odchod Hammonda jsem težce nesl a to nemluvím o Jackovi…
  U SGA je to stejné a nevím proč..proč se zbavovat tak skvělé herečky jako je Torri?Osobně v tom vidím na „nějaké kamufláže za scénou“.A hlavně SG-1 potvrzuje,že když je skvělá parta hraje se opoznání líp(puste jsi pár bonusů a uvídíte,v SGA to tak nevidím..a věřím,že to muže být ten jazýček na vahách)
  Ono ale vemte si američní diváci jsou tak zhýčkaní,až to bolí.Co já bych za to dal.Ale sledovanost je neuporná raději si pustí pop idol a další kravinu místo dobrého zaručeného sci-fi.Což hraje taky roli.

  Komentář#6 - Genovec - 18.06.2008 v 22:22
 7. Genovec – promiň, ale tak mě to naštvalo, že jsem plácal kraviny. Jen to nechápu. Vím, že jim jde o peníze a mají to určitě dobře spočítané, ale logiku venkovského sedláka to nemá. To opak udělali s Červeným trpaslíkem. Chtěli točit dál, ale neměli peníze a když je sehnali, tak hl. postavy zestárli o 10 let. Pokud se SG-1 a SGA do roku, dvou nezberchají, tak kromě ještě možná pár filmů nebo videí SG-1 už nikdy neuvidíme.

  Komentář#7 - MacGyver - 19.06.2008 v 11:22

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.