Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

25.05.2009 - Představujeme vám titulkový web týmu ODSG

Old Damn Stargate

Tým Old Damn Stargate (ODSG), o kterém jsme vás dříve už několikrát informovali, by vám rád představil svůj pracovní web www.odsg.cz, kde bude vydávat svoje práce. Tým se zabývá tvorbou titulků ke starším epizodám Stargate, s co možná nejvyšší kvalitou překladu a časování. Více informací najdete na pracovním webu.

Příjemnou podívanou s našimi titulky vám přeje tým Old Damn Stargate.

Autor Maruxs Kategorie SG-1 Komentáře Komentáře

Komentáře (9)

 1. Velmi oceňuji práci takových lidí, je to super když někdo má zájem udělat pro ostatní něco za co nic nechce a dá mu to strašně práce… Ale jedno nechápu, proč tvoří vlastní team, proč se třeba nepřidají k Rebelian Translators (kteří už skoro nic nevydávají, tak by se jejich práce trochu oživila) nebo k SGT. A vůbec kdyby se tyhle 3 týmy dali dohromady, tak by to měli rychleji, snáž, na jednom webu a třeba by jejich práce potom přestala upadat v zapomnění díky častějším aktualizacím a tak podobně. A domluvit se na konečné podobě titulků snad není takový problém. Příjde mi to trochu jako zbytečná práce dělat něco, co už je hotové úplně od znova…

  Komentář#1 - Sonny - 25.05.2009 v 23:31
 2. Přes jeden celý rok jsem toto u Rebelian Translators horlivě prosazoval, ale bohužel. Nikdo mě v tom nepodporoval (tedy skoro nikdo). Co se týče SGTT… je to dobrá rychlá práce, ale na úkor kvality a tomu bychom se rádi vyvarovali. Navíc SGTT dělá titulky hlavně pro nové díly, přičemž my naopak na staré. Myslím, že titulky, které jsou k dotání jsou občas opravdu otřesné. Rádi bychom dali titulkům nějakou štábní kulturu, jednotný překlad a podobně. Neříkáme, že příští rok budou hotvý všechny díly. To ani náhodou. Je to práce, kterou děláme ve volném čase a cítíme, že má nějaký smysl.

  Komentář#2 - Děda - 26.05.2009 v 00:13
 3. Já jsem hlavně zvědavá, jestli plánujete taky (a doufám, že jo) překládat aktuální díly SGU, až budou. Protože to potom bude fofr, tak jak se na to cítíte? ;)

  Komentář#3 - Meky - 27.05.2009 v 09:13
 4. SGU určitě ne. To jsou „aktuální“ díly. My se snažíme věnovat starším epizodám :-)

  Komentář#4 - Děda - 27.05.2009 v 12:56
 5. super ze se do toho nekdo pustil protoze co mam doma je otresny. Jeste by to chtelo ty dily samotny v nejaky slusny hvalite. nechteli byste dat na stranky i odkazy na dily pro ktery titulky delate? treba je vyvesit na megaupload nebo na rapida. diky ;)

  Komentář#5 - Mr. Z - 29.05.2009 v 19:33
 6. Odkazy určitě dávat nikam nebudeme. Odkazy jsou bud zde, nebo na SGAprojektku na fórech. My děláme pouze titulky :-)

  Komentář#6 - Děda - 30.05.2009 v 12:17
 7. jeste me tak napadlo jestli chystate vytvorit titulky pro finalcut children of gods. pochybuju ze si ho kazdj hned pobezi koupit az vyjde. :/

  Komentář#7 - Mr. Z - 01.06.2009 v 10:36
 8. Uvidíme, ale spíše ano.

  Komentář#8 - Děda - 01.06.2009 v 16:49
 9. je to super ale chtelo by to neco lepsiho vic srandovniho , a aby plukovnik oneall se vratil do SG-1

  Komentář#9 - speed-08 - 15.06.2009 v 13:25

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.

Podobné novinky