Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

  • Načítá se Načítá se...
  •  
  •  
  •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

23.09.2007 - Noví hostující herci, postava dr. Weirové a kniha

Novinka

Joseph Mallozzi potvrdil na svém blogu další herce, kteří se objeví v epizodách nadcházející série. Jednou z nich je herečka Kari Wuhrer, která si v epizodě Outcast (4x14) zahraje ex-manželku Johna Shepparda Nancy. Dále by si v této epizodě měla zahrát Emma Lahana postavu jménem Ava Grangerová a herec Dean Marshall roli seržanta Batese, známého již z 1. série. V epizodě Midway (4x15) by se měl znovu vrátit Christopher Judge (Teal'c), jeho první role v Atlantis je pak v díle Reunion (4x03). Poslední potvrzenou je Jodelle Ferland v epizodě Harmony.

Torri Higginson, hrající postavu dr. Elizabeth Weirové, ve svém rozhovoru uvedla, že se ve čtvrté sérii objeví pouze ve 4 epizodách: 4x01 - Adrift, 4x02 - Lifeline a 4x10 - This Mortal Coil. Poslední epizoda, ve které se objeví, zatím není známa.

Byla také vydána nová kniha s tématikou StarGate nesoucí název "Stargate Atlantis: Casualties of War". Její autorkou je Elizabeth Christensen. Kniha je k dispozici na serveru Amazon.com, Amazon.co.uk nebo na stránce StarGateNovels.com.

zdroj: gateworld.net

Autor Maruxs Kategorie Atlantis Komentáře Komentáře

Komentáře (0)

  1. Komentáře nejsou u této novinky povoleny.
  1. Komentáře byly uzavřeny.