Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

19.12.2008 - Nové spoilery a informace k seriálu

Destiny

Díky informacím z nové tiskové zprávy je patrné, že se tým dostane na palubu Destiny nešťastnou náhodou:
Stargate Universe sleduje skupinu vojáků, vědců a civilistů, kteří se o sebe musejí postarat poté, co jsou při útoku na jejich tajnou základnu nuceni projít bránou. Zoufalí přeživší se ocitají na palubě antické lodi ztracené v dalekém vesmíru. Zatímco bojují o přežití, dr. Rush pracuje na odhalení tajemství lodi ve snaze dostat skupinu zpět domů, ale brzy vychází najevo jeho postranní úmysly.

Doktor Rush, kterého podle předchozích zpráv ztvární Robert Carlyle, není postavou, která se objevila v původním konceptu seriálu. Rush však nemá být náhradníkem za dříve představeného velitele plukovníka Younga. Dřívější castingové dokumenty totiž zahrnují scénu mezi těmito dvěma muži, v níž se dohadují o tom, komu připadne velení. Je však možné, že se tato scéna v seriálu nakonec neobjeví. V tomto dokumentu je Everett Young popisován jako dočasný velitel tajné mimozemské základny. Spekuluje se i o tom, že Rush nalezl způsob, jak dosáhnout Destiny (pomocí 9. symbolu). A právě kvůli útoku je na ni spolu s ostatnímu z kompromitované základny nucen předčasně odejít, což nikdy nezamýšlel.

Obsazování dalších rolí právě probíhá a v následujících dnech a týdnech jsou očekávána další jména a stejně tak i zprávy ze zákulisí seriálu.

zdroj: gateworld.net

Autor Maruxs Kategorie Universe Komentáře Komentáře

Komentáře (12)

 1. Už aby tu byly další novinky!!!! roberta Carlyleho moc nemusim, i když je to docela známí a dobrý herec… Snad ostatní herci naám „padnou líp do oka“ SGU!!!

  Komentář#1 - Melony - 20.12.2008 v 20:38
 2. Náhodou… myslím, že by tenhle herec mohl být velkým přínosem pro SGU.

  Komentář#2 - Gogan - 21.12.2008 v 14:03
 3. Novinky by mohli byt casteji :) ted v nich mam trochu bordel protoze kaza ikda neco jineho XD

  Komentář#3 - Sysel - 21.12.2008 v 15:01
 4. Nešťastnou náhodou? Tak co asi v pilotu Carterová nebo Daniel nebo někdo z SGC či SGA nebude.

  Komentář#4 - perosak - 29.12.2008 v 18:25
 5. iž třetí STARGATE seriál nás vezme na palubu antické lodi Destiny, o miliony let starší než Atlantis, kterou jako pýchu své civilizace vypustili Antici. Byl to jejich velký experiment uvedený do pohybu, ovšem nikdy nedokončen. Cílem tohoto experimentu bylo rozsévání hvězdných bran skrz galaxie. Lidé zjistí, že záhadný devátý chevron na bráně může sloužit právě ke spojení s touhle lodí a tak se vydávají na průzkumnou misi.

  Záhy ale zjistí, že jsou na palubě Destiny uvězněni, jelikož je loď neschopna návratu na Zem. Pouhý průzkum se tak promění v nikdy nekončící misi. Posádka tak chtě nechtě naplňuje původní účel mise. Spojuje se s každou předešle vypuštěnou bránou a přichází do kontaktu s novými rasami, technologiemi, ale také s nepřáteli. Co jejich misi ztěžuje je neschopnost kontrolovat navigační program lodi. Když někdo zůstane pozadu, je navždy ztracen.

  Komentář#5 - rionek - 30.12.2008 v 16:47
 6. Stargate vesmír začne střílet 4. února pro léto 2009 premiéry na SCI FI kanále. Zjistit více o novém seriálu v GateWorld Stargate vesmír centrum startu, a také navštívit naše přátele u SpoilerTV pro více v pořadu!

  Komentář#6 - rionek - 01.01.2009 v 12:45
 7. „Stargate vesmír začne střílet 4. února pro léto 2009 premiéry na SCI FI kanále.“

  Že by zase Google translator? a proč to tady publikuješ, nějak nechápu, i ten předchozí příspěvek je z něčeho zkopírovaný…

  Komentář#7 - Maruxs - 01.01.2009 v 14:58
 8. Aspon nějaký noviknky se snaží přinést…
  Jinak je tu totiž mrtvo.

  Každopádně hezkej rok 2009 vám všem!!! :-)

  Komentář#8 - Melony - 01.01.2009 v 18:23
 9. :)¨to je pravda …

  Komentář#9 - rionek - 01.01.2009 v 18:33
 10. obojí už na webu je:
  první komentář:
  http://stargate-universe.sff.cz/dalsi-informace-o-stargate-universe/

  druhý:
  http://stargate-universe.sff.cz/stargate-universe-pujde-pred-kamery-v-unoru/

  nevidím důvod tyto novinky publikovat znovu

  Komentář#10 - Maruxs - 01.01.2009 v 19:13
 11. By me zajimala posadka. Jestli se na lod dostane omezene mnozstvi lidi, kteri pak prochazi branami a setkavaji se s neprateli, pak evidentne se bude umirat. Stejne tak kdyz se nekdo nestihne vratit, zustane pozadu, je ztracen. To nam ta posadka asi dlouho nevydrzi… :-))

  Komentář#11 - TJ - 11.01.2009 v 11:25
 12. njn.. ale myslím, že než se tak stane, tak na něco dojdou, nebo se k nim klasicky někdo náhodou přidá, třeba při útěku nebo tak

  Komentář#12 - Cronos - 14.01.2009 v 23:00

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.