Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

06.09.2008 - Michael Shanks – Burn Notice

Michael

V minulé novince jsme vás informovali o tom, jak se Michaelovi v jeho herecké kariéře daří. Nyní se zdá, že po Amandě Tapping, která je plně zaměstnaná seriálem Sanctuary, který uvidíte na televizi Sci-Fi 3. října, je druhým, plně zaneprázdněným „SG“ hercem.

Tentokrát se přepis článku bude týkat seriálu Burn Notice, kde si Michael zahraje roli Victora. Jak hodnotí svoji postavu a co na ni říká, vše se dočtete v pokračování novinky.

V pauze mezi filmy StarGate se měli fanoušci možnost podívat na Michaela Shankse ve spojení s televizí. Naštěstí pro ně USA Network (kabelová televize) odpověděla na jejich volání a Michaela Shankse obsadila do role Victora v seriálu Burn Notice na začátku tohoto roku.

Díly, ve kterých Michael hraje, se v televizi začaly vysílat 14. srpna. GateWorld si sedl s hercem na nedávném Creation Entertainment's Stargate conu v Chicagu, kde Shanks mluvil o tom, jak si užívá svoji novou roli.

„Je to skvělé, miluji ten seriál!“ řekl Shanks. „Nejsem schopný hrát příliš mnoho záporných rolí opravdu, nebo zas příliš kladných postav. Potřebuji prostě jistou dávku ironie nebo něčeho takového. A Burn notice je pro to skvělý seriál.“

Burn notice se točí okolo postavy Michaela Wetena, kterého hraje Jeffrey Donovan. Michael Westen je špión, který byl zrazen jiným špiónem a teď musí sloužit na Miami, zatímco se snaží vystopovat osobu, která ho zradila. Shanksova postava, Victor, je špión-hlídač, který je přesvědčený, že může Westena kontrolovat - ovládat ve svůj prospěch.

„Myslím, že ta postava bude hodně veselá,“ řekl Shanks, „vytvořit něco úplně od základů je zajímavé, stejně tak jako byl Daniel. Svoboda, kterou máte, když můžete hrát záporňáka a dělat si co chcete, je úžasná. Těším se na další poznávání své postavy.“

Epizody seriálu Burn Notice se vysílají každý čtvrtek od 10 hodin večer (v 9 hodin centrálního času) na USA Network ve Spojených státech.

Pro stargate-sg1.sff.cz přeložila sarah.mac.mackenzie.

zdroj: gateworld.net

Autor Genovec Kategorie SG-1 Komentáře Komentáře

Komentáře (1)

 1. už jsem viděla první díl, kde tam hraje, je prostě fantastickej, ale já to píšu všude, mně se prostě michael líbí všude!!!

  Komentář#1 - newkax - 06.09.2008 v 19:53

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.