Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

17.05.2009 - Mallozzi odhalil název SGA filmu

Stargate Extinction

Scénář k prvnímu filmu Stargate Atlantis byl již před časem dokončen, žádné informace o jeho pojmenování se ale zatím na světlo světa nedostaly. To se však změnilo včera. Mallozzi na Twitteru svých čtyřnohých miláčků odhalil následující fotografii s úvodní stránkou scénáře, na níž je i název Stargate: Extinction.

Mallozzi později na svém blogu potvrdil, že se jedná o pracovní název filmu a že se mu docela líbí. Takže je možné, že už se měnit nebude...

Autor Maruxs Kategorie Atlantis Komentáře Komentáře

Komentáře (16)

 1. Proč to není Stargate Atlantis: Extinction?
  Doufám, že to bude zánik wraithů a ne Atlantis.

  Komentář#1 - Leo - 17.05.2009 v 10:55
 2. Extinction= zánik ( ale čí zánik?? taky bych chtěl zánik wraitů a né atlantis )

  Komentář#2 - Midar93 - 17.05.2009 v 11:12
 3. No jestli na konci zničej Atlantis tak je vlastnoručně ukamenuju :-D

  Komentář#3 - phepek.h - 17.05.2009 v 12:21
 4. phepek.h: Já se přidám, jo?

  Komentář#4 - gootter - 17.05.2009 v 12:27
 5. No, me by hlavne zajímal název SG-1 filmu. Jinak myslím ze Atlantidu neznicej. O cem by pak meli tocit dalsi SGA filmy, jestli nejaký budou…krom toho je to prece upravene season premiere 6. rady, takze scenaristi urcite neplanovali znicení Atlantidy. (Neríkám ze by to dejove nebylo zajímavý ale oni toho nejsou schopny.)

  Komentář#5 - Tenthius - 17.05.2009 v 12:41
 6. ten preklad je vyhynutie druhu,. čiže wraithov,.pretože trpeli nedostakom jedla zacali bojova t medzi sebu,. a to že medzi nim bol vypustení mor,. nedokazali sa už rozmnožovat a vsetci vymreli na to prisiel beckett,.ktoori sa inspiroval asgardskov degeneraciov a neboli sa schopni už rozmnožovat… stargate : ZáNIK

  Komentář#6 - todd - 17.05.2009 v 12:49
 7. To by si mohli zkusit,zničit Atlantidu.V tom případě bych se připojil k davu lidí,co by je šla vlastnoručně ukamenovat či něco jiného.

  Ale zánik Wraithů by to taky nemusel být,proti komu by pak bojovali v případném dalším filmu.

  Mám jednu otázku,která mi vrtá hlavou.Myslíte,že budou třetí SG film a první SGA film nějak propojeny ?Už v obou seriálech se přeci stalo,že v několika epizodách jsme to přeci viděli.Pokud se ty filmy snaží natočit v duchu seriálu,tak by to nemuselo být až tak nereálné,co ?

  Komentář#7 - Ivory - 17.05.2009 v 17:38
 8. No svym zpusobem by to mohlo byt, o SG-1 filmu naznacili ze se bude tocit okolo R.D. Andersona …da se to chapat i tak ze jako generál se bude starat o Atlantis a SGC a bude to vlastne rozebirat ty jeho problemy s tim …jako mozny je vsechno

  Komentář#8 - Mlok - 17.05.2009 v 19:53
 9. Stejně bych přál velení v SGC Carteroví:-D je best

  Komentář#9 - phepek.h - 17.05.2009 v 21:19
 10. Osobně si myslím, že to zas bude šalamounsky odkazovat na něco úplně jiného, Atlantis je symbolem seriálu, takže město si nedovolí zničit, to je jako kdyby vyhodili do vzduchu SGC…

  S těmi Wraithy už je to pravděpodobnější, ale ti tam jsou taky od začátku a nikdy jsem si nemyslel, že by je totálně vyhladili, vždycky jsem uvažoval o nějaké dohodě, Beckettův retrovirus vypadal taky nadějně, prostě o něčem, co by je jako druh zachovalo, ale zároveň by to zastavilo jejich destrukci galaxie.

  O vynechání slova Atlantis už padla zmínka na GW, a jelikož jde jen o scénář, neznamená to, že se ve finále film nemůže jmenovat Stargate Atlantis: Extiction. Už kvůli odlišení od SG-1 filmů to tam myslím nechají.

  Co se týče propojení filmů, malé cameo role jsou možné, jak už Mallozzi naznačoval, ale nic většího… Jak to tak vypadá, SG-1 se bude točit dřív a herci se zas rozprchnou, tudíž by to bylo dost složité a cpát do filmu s O’Neillem jako hlavní postavou lidi z SGA by podle mě příběhu dost ublížilo.

  Komentář#10 - Maruxs - 17.05.2009 v 23:30
 11. Ale abych nebyl úplně ot,nějaké prolnutí děje obou očekávaných filmů,i když třeba jen malé stejně očekávám,alespoň by v SG filmu mohli zmínit to,že na Zemi přistála Atlantida nebo že se jim z ní podařilo získat a úspešně použít nějakou technologii.

  Komentář#11 - Ivory - 21.05.2009 v 20:21
 12. mě by se např.líbilo kdyby to byl film a vyhynutí atiků(povznesení) nebo nejaké jiné rasi,ale osobě moc nevěřím že by byly vyhubeni wraithové taky je ale možnost že se bude jednat o osgardy:5.série 10.a11.díl

  no prostě navrhuji se nechat překvpit podobné diskuse byli u všech stargate filmů.

  a ten násev může znamenat cokoli a navic se muze jeste změnit takze se to da tezko predpokládat

  Komentář#12 - deny - 24.05.2009 v 20:24
 13. Nev3r:Jo, holt když se někomu říká pravda, tak se naštve a ještě to smaže.

  Maruxsi, kde si mohu na toho moderátora nebo co je zač stěžovat za mazání a cenzuru mých postů? Může se tu vůbec člověk dovolat spravedlnosti?

  deny:Souhlasím s tebou, co se týče toho „nechat se překvapit“. Jsem rád, že jsem si nevyspoiloval děje minulých filmů a neudělám to ani u nového.

  Nev3r:Vidíš, normálně diskutuji s druhým člověkem o tomto tématu, jsem zvědav, jak se teď zachováš.

  Dle mého názoru by mohli v SGA filmu udělat třeba následující. Pokud ještě v Antarktidě zbyli nějaké drony, mohli by je nandat do Atlantis a poslat ji někam. Nebo by je mohli vyrobit pomocí asgardské technologie, udělat jich velkou zásobu a poslat Atlantidu do boje. Vždyť je to přeci kromě města i regulérní loď, která má myslím nejsilnější štíty, s jakými jsme se mohli kdy v Hvězdné bráně setkat, takže by mohla klidně někde bojovat.

  Komentář#13 - Ivory - 24.05.2009 v 21:16
 14. No já si tedy myslím, že ve filmu půjde na 90% o vyhynutí vrejtů. Tuhletu dějovou linii prostě ukončit musí. Tvůrci se přece nebudou spoléhat na to, že by v budoucnu mohli natočit ještě nějaké filmy. Myslím si, že tenhle film bude, co se týče SGA filmů, jediný.

  Komentář#14 - kufač - 25.05.2009 v 09:01
 15. Ivory: Napsal jsem ti slušný e-mail, jestli chceš dál provokovat dostaneš Ban. Nic ti vysvětlovat nemusím. Mimochodem, nejsem žádný moderátor, ale správce a redaktor těchto stránek ;-)

  Komentář#15 - Nev3r - 25.05.2009 v 11:57
 16. Co se týče děje, napadla mně jedna divoká varianta.

  Mohlo by se stát, že v SGA nebo SG filmu se ukáží,byť jen krátce, Furlingové. Čímž by ovšem hodně rozdráždili fanoušky.

  Ale taky by mohli ukázat definitivní zánik asgardů, teda pokud si to správně pamatuji, v seriálu je ještě přeci neodpravili na dobro.

  Komentář#16 - Ivory - 27.05.2009 v 01:54

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.