Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

20.05.2008 - Jason Momoa uvažuje o opuštění Atlantis

Jason Momoa

Jason Momoa, představitel postavy Ronona Dexe nedávno v rozhovoru pro SciFi Wire zmínil, že přemýšlí o životě po seriálu Atlantis a že ho v seriálu uvidíme zřejmě už jen v následující sérii. "Neříkám, že už mám Ronona dost," říká Momoa, "nyní je mi 28, bude mi 30... je na čase jít dál, a chtěl bych hrát i něco jiného."

Momoa se k seriálu Stargate Atlantis připojil během druhé série a nahradil dřívější postavu por. Aidena Forda (Rainbow Sun Francks).

Následující sérií je s největší pravděpodobností myšlena série šestá, jelikož právě natáčená pátá série je již za polovinou. To jestli další série vůbec bude ale není jisté, oficiální prohlášení o pokračování nebo zrušení seriálu se očekává až někdy na podzim.

zdroj: gateworld.net

Autor Maruxs Kategorie Atlantis Komentáře Komentáře

Komentáře (10)

 1. to nemuze myslet vazne…nejlepsi postava z celyho serialu..uz si neumim ani predstavit Shepparda bez Ronona…

  Komentář#1 - deMidge - 20.05.2008 v 19:29
 2. deMidge: To je fakt, i když to samý jsem si předtím říkal u poručíka Forda a Ronnona jsem neměl rád, tak mi postupně přirostl k srdci a v podstatě on je tahounem Atlantis…

  Komentář#2 - Melony - 20.05.2008 v 19:46
 3. No toho střídání postav už bylo moc a Atlantis by to hodně uškodilo (jako už vlastně každá předchozí změna obsazení). No ale celkem zajímavé by bylo kdyby se místo něj vrátil právě třeba Ford.

  Komentář#3 - kufač - 20.05.2008 v 20:21
 4. to zní dobře…Ford by se tam hodil…jenom si myslím, že je to naše zbožné přání…tot vše!

  Komentář#4 - Melony - 20.05.2008 v 21:57
 5. Pane Momoo,uvědomte si,že fanouškovská základna SG je veliká a pokud ted máte nějaké rozběhnuté kontrakty okolo jiných rolí vdečíte za to práve SG.Až si odehrajete 10let třeba jako AT,nebo Chris …dobře pak možná,ale ted jste ještě malý prcek,který by měl být rád že ho někdo v TV vidí.(píšu to proto že mám Ronona rád:)
  Jen si vemte Michaela jak se rád vracel do SG a to byl v serálu 5let.Momoa je tam 2roky a už remcá…todle opravdu miluju:/
  „nyní je mi 28, bude mi 30… je na čase jít dál, a chtěl bych hrát i něco jiného.“..to mě dostalo:D
  Někteří herci mají veliké mínění ohledně sebe….zlatí veteráni Joe,David…:)
  Každopádně Ford by se mi jevil jako nejlepší…jeho odchod ze seriálu si scénaristé nechali otevřený a nakonec se třeba z té hive-ship dostal,takže kdo ví:)

  Komentář#5 - Genovec - 21.05.2008 v 15:04
 6. Ronon je dobrej týpek. Co mi k němu nesedí jsou ty hadry. Vím že je to účel aby vypadal drsně, ale přece jenom mi neříkejte že byste furt chodili v otrhaných hadrách….Nechci říkat že by měl mít uniformu, ale chtělo by to trochu jinej styl.

  Komentář#6 - my-zdenek - 21.05.2008 v 23:04
 7. Ronon není zrovna můj oblíbenec, ale i tak by Jason nemusel potopit postavu, na kterou už je většina lidí navyklá. Btw, netvrdil ještě před nedávnem, jak se těší na další natáčení a že by rád dál rozvýjel svou postavu, například ve s polupráci s Michaelem? Jediná přijatelná možnost by pro mě byla ta, že by Ronona zase nahradil zpět Aiden Ford. K Rononovu stylu, je fakt, že to oblečení je trochu ujetý, ale mě spíš zaráží to, že Sadeťané byli vyspělá rasa a Ronon tam tak dlouho běhal s mečem. (Neví někdo, proč už ho vlastně s sebou nenosí?)

  Komentář#7 - mirdakas - 22.05.2008 v 14:14
 8. Máš recht mirdakas…na to interview si dobře pamatuju. Nechápu to sice Ronona taktéž moc nemusím, ale měnit ho za někoho dalšího?..Se mi zdá že tady někdo neví co chce. V poslední době se to tam moc střídá. Zachvili to prostřídají celé a ze staré dobré Atlantis zbude jen torzo….ale snad ne.
  Ronone-nechoď!!

  Komentář#8 - Rishta - 24.05.2008 v 15:14
 9. To je chuj :-( Zbožňuju ho nejde aby odešel a jestli tam dají znova Forda nebo někoho jiného ,tak už to bude moc zamotaný :-( Nebude to ono. Souhlasím s Genovcem

  Komentář#9 - Mefisetik - 22.01.2011 v 22:07
 10. Mefisetik: to bylo před dvouma rokama,6. řada nebude,takže nemá z čeho odejít…ale v tom filmu bude

  Komentář#10 - Provaz - 22.01.2011 v 22:29

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.