Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

14.05.2008 - Informace kolem třetího SG-1 filmu

Jack O'Neill

Již toto léto se k fanouškům dostane druhý, přímo na DVD určený film s názvem Stargate: Continuum. Tvůrce a výkonný producent Brad Wright nedávno hovořil se serverem Gateworld.net a prozradil mu několik informací o dalším chystaném SG-1 filmu.

"Už kvůli mně by měl film zahrnovat O'Neilla. Takto to prostě vidím. Třetí film by měl být příběhem O'Neilla, ale chtěl bych rovněž pojmout i tolik herců hlavních postav, kolik bude finančně i časově dostupných."

Dostupnost herců je jednou ze starostí Wrighta při natáčení filmů, proto se již spolu s Robertem C. Cooperem dohodnul s MGM a Richardem Deanem Andersenem (Jack O‘Neill). "Jsou to talentovaní lidé," říká Wright a odkazuje přitom na všechny hlavní účinkující, "Nemusejí být dostupní v době, kdy jim příště zavoláme, až budeme chtít točit film. A to se stává."

Uvážíme-li problémy, které měl Cooper s rozvrhem u Juliana Sandse (Doci) či Moreny Baccarin (Adria) při natáčení Archy pravdy (tito herci byli na natáčení pouze jeden den), Wright se obává, že jsou skutečně pochopitelné.

Christopher Judge (Teal'c) je autorem scénáře k filmu Rage of Angels, který nedávno MGM koupilo, a dokonce si v něm chystá zahrát. Partner produkční společnosti Michel Shanks (Daniel) je také zapojen do filmu a rovněž v něm bude hrát. Scénář byl původně určen pro televizi, ale nyní se musí upravit pro velké plátno. Amanda Tapping (Samantha) je jedním z výkonných producentů a hvězdou nového seriálu SciFi Channelu Sanctuary, který s natáčením skončí nejdříve 11. září. Režisér filmu Continuum Martin Wood rovněž pro nový seriál píše, produkuje jej a režíruje, Wright však zatím neoznámil, kdo bude nový film režírovat.

Ben Browder (Mitchell) píše a produkuje novou minisérii pro SciFi Channel nazvanou Going Homer, a nedávno vyjářil zájem o nové webisody seriálu Farscape, které budou určené pro web SciFi.com. Claudia Black (Vala) se přestěhovala do Los Angeles a vyhledává role v televizních programech, jednou z těch posledních je role v seriálu Moonlight televize CBS. A herecký veterán Beau Bridges (gen. Landry) také není bez práce, jeho nejnovějším projektem je role ve filmu Max Payne.

I přes svoje zaneprázdnění těmito projekty hlavní účinkující vyjádřili při několika příležitostech, že se s radostí do dalších SG-1 filmů vrátí.

Ačkoli se mohou vyskytnout obtíže s natáčecím rozvrhem, Wright zůstává optimistický: "Více co? Užijí si to, když se vrátí, myslím, že si to užili již při natáčení Continua. Je pravděpodobné, že budou ještě vůbec někdy všichni pohromadě? Je to dosti nepravděpodobné už kvůli matematice, ale naše hlavní postavy? Udělám vše, co umím, abych je získal."

zdroj: gateworld.net, stargate-sg1-solutions.com

Autor Maruxs Kategorie SG-1 Komentáře Komentáře

Komentáře (7)

 1. Tak konečně jsem to mezi hokejem přeložil, moc tam toho není, ale aspoň něco…

  Komentář#1 - Maruxs - 14.05.2008 v 20:41
 2. hlavně když tam bude O’Neill a celá stará sg-1 btw.hokej sme bohužel projeliuž zase se švédama:(

  Komentář#2 - Mart9in9 - 14.05.2008 v 22:02
 3. Tak konečně nějaká dobrá zpráva po té včerejší prohře se Švédy…

  Komentář#3 - pajakrcek - 15.05.2008 v 16:51
 4. Wow,tak pokud RDA opravdu příslíbil svoji učast na třetám SG filmu,tak věřím tomu,že se zbytek hercu přidá..jsem si na 100% jistý u Amandy,Michaela a Christophera.Mají mezi sebou opravdu skvělé vztahy:)

  Komentář#4 - Genovec - 15.05.2008 v 17:33
 5. Jsem rád, že bude další film a hlavně s mím oblíbencem R. D. Andersonem. Teď mi, ale uniká ta pointa proč vlastně ukončili seriál, když chrlí film za filmem.

  Komentář#5 - MacGyver - 15.05.2008 v 19:46
 6. MacGyverVše se točí kolem peněz.Sci-fi který vlatsně dotoval Sg seriál dal ruce pryč a raději se věnoval jiným blbostem.Prostě a jasně si neobjednal 11.řadu:(

  Komentář#6 - Genovec - 15.05.2008 v 22:09
 7. Je to tak, postavy byly smaze1ny kvůli chybě okolo zače1tku thtooo roku nebo těsně před. Pokud jsi hre1la předtedm, tak je postava bohužel pryč.Z toho důvodu jsme na ff3ru založili če1st Hre1čske1 komunita kde pokud se ře1dně rozroste se bude moci debatovat o předpadne9m uchove1ned postav při (snad ne už dalšedm) maze1ned z důvodu nějake9 neočeke1vatelne9 chyby.Nyned však ff3rum zatedm ještě nened spuštěno.

  Komentář#7 - Alvin - 26.05.2012 v 09:24

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.