Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

17.04.2011 - Hra o trůny započne již zítra

Game of Thrones

Během zítřejšího dne odvysílá televize HBO první z deseti epizod nového fantasy seriálu Game of Thrones, natočeného na motivy bestselleru George R. R. Martina, do nějž byla obsazena i jedna z tváří seriálu Stargate Atlantis. Je jí Jason Momoa (Ronon) a v prvních dvou částech ztvární postavu Khala Droga.

HBO popisuje seriál takto: "V zemi, kde léto trvá celá desetiletí a zima může být dlouhá jako celý lidský život, začíná být dusno. Z pletichářského jihu a divokého východu až na zmrzlý sever k pradávné Zdi, která má chránit oblast před temnotou, jež se za ní skrývá, se střetávají rody v nebezpečné hře. Všem jde o jediné – mít nadvládu nad Sedmi královstvími Západozemí. Zrada, touha, intriky i nadpřirozené síly otřásají všemi kouty říše. A zdá se, že krvavá bitva o Železný trůn bude mít dalekosáhlé důsledky."

Další info a také exkluzivních 13 minut z pilotu najdete na stránkách GameOfThrones.HBO.cz a v pokračování je pro vás připraveno několik propagačních videí.

Game Of Thrones: Postava Khal Drogo

Game Of Thrones "Poison" Trailer

Game Of Thrones "The Game Begins" Preview

Pohled do zákulisí (CZ)

Autor Maruxs Kategorie Atlantis Komentáře Komentáře

Komentáře (4)

 1. Sice off-topc, ale je po všem… :’( http://stargate-sg1-solutions.com/blog/2011/04/brad-wright-stargate-movies-wont-happen/

  Komentář#1 - Zappy - 17.04.2011 v 20:38
 2. nevím co říct, všichni jsme to čekali, také píše že ať už si MGM udělá se stargate co chce, tak odchází….. co je stargate bez Brada Wrighta? Tohle je jen další rána do potápějící lodi, holt před těma dvěma rokama měli vsadit na něco osvědčeného, ale co s tím dnes uděláme, že :)

  Komentář#2 - Harfist - 17.04.2011 v 21:09
 3. Nechápu, proč ruší SG, když připravované seriály jsou ještě o 2 třídy horší. Ale možná to bude průměrnému Američanovi lépe vyhovovat..

  Komentář#3 - redfox - 18.04.2011 v 11:36
 4. 2redfox: Jestli je to odkaz na HBO a výše zmíněný seriál podle Martinových knih, pak já smekl klobouk. Vyvážené dialogy, z kterých patos neteče jak kečup z kioskovýho hamburgru, milý visuál a uznávám, naturalismus každým coulem. Spartakus byl o fous dynamičtější, ale Hra o trůny si mne získala. :-)

  Komentář#4 - Vořech - 20.04.2011 v 21:47

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.