Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

  • Načítá se Načítá se...
  •  
  •  
  •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

Gravatar

GravatarCo je Gravatar?
Slovo Gravatar je zkratkou pro Globálně Rozpoznatelný Avatar - vámi zvolený obrázek, zobrazující u vámi napsaných komentářů, příspěvků na fórech, na blozích apod.
Výhody Gravataru

Jeho použití není omezeno pouze na tuto stránku (a SFF.cz), použit může být všude, a to díky jediné registraci! Díky obrázkům se budete lépe orientovat v tom, komu komentář patří, autor bude totiž na všech webech reprezentován stejným obrázkem. Změnu obrázku stačí opět učinit jen jednou, změna se pak projeví všude, kde jej používáte.


Jak Gravatar získám?

Zcela zdarma se stačí zaregistrovat na webu gravatar.com, na zadaný e-mail vám přijde potvrzovací kód, tím si svůj účet aktivujete. Pak už nahrajete vámi vybraný obrázek a vše je hotovo. Pokud pak při odeslání komentáře zadáte e-mail, na nějž máte registrovaný obrázek, dojde k jeho zobrazení. Účet umožňuje pro různé e-mailové adresy přiřadit odlišné obrázky, pro každou e-mailovou adresu tak nemusíte zakládat speciální účet.