Gateverse.cz - informace o seriálech Stargate SG-1 (Hvězdná brána), Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida) a Stargate Universe

 • Načítá se Načítá se...
 •  
 •  
 •  
RSS Facebook Twitter YouTube Fórum E-mail

05.05.2007 - Festival Fantazie

Novinka

Jako fanoušky seriálu StarGate bych vás rád pozval na letošní Festival Fantazie (FF) - největší setkání příznivců scifi a fantasy v ČR. FF proběhne na začátku letních prázdnin, a to 29.6. - 8.7.2007 v Chotěboři u Havlíčkova Brodu.

Těšit se můžete na řadu přednášek, dokumentů, soutěží, besed se spisovateli, herci a výtvarníky, divadelní a šermířská představení, prodej a burzu knih, DDR (Dance Dance Revolution) či projekci seriálů a nejnovějších filmů, paintball a další. Na své si zde přijde opravdu každý!

Jednou z mnoha programových linií je i Gatecon - zaměřený právě na svět StarGate (a trvající celých 7 dní). Více o Gateconu na gatecon.sg1.cz.

Mezi další programové linie patří - Star Trek, Star Wars, Pán Prstenů, Letopisy Narnie, Battlestar Galactica, Seriescon, MysteryCon, Červený trpaslík, literární linie Avalcon, Harry Potter, Zaklínač, Webcon, Manga a anime, DDR, Jára Cimrman a mnoho dalšího.

Promítané filmy - 300, Apocalypto, Casino Royale, Eragon, Harry Potter, Letopisy Narnie, Most do země Terabithia, Noční hlídka, Pán prstenů, Piráti z Karibiku, Potomci lidí, Satan přichází, Shadowlands, Shrek, Silenthill, Spiderman, Star Trek, Star Wars, Ultraviolet, V for Vendeta, X-men,...

Více o této akci pro téměř 2000 lidí se dozvíte na stránkách festivalfantazie.cz, kde si vše můžete pečlivě prostudovat.

Vstupné - ve srovnání s dalšími cony (setkání fanoušků) jednoznačně nejlevnější. Při využití slev (přiglášení předem, Siréna,...) = 95 Kč / den (méně než vstupné na jeden film do kina - na FF jich můžete vidět tucty).

Ubytování - možnost ubytování ve všech kategoriích (spacáky zdarma).

Stravování - lze zařídit plnou penzi nebo se můžete stravovat sami...

Doprava - Chotěboř je dostupná všemi dopravními prostředky. Z každého většího města se společně vydávají celé skupiny fanoušků - z Prahy a Plzně jsou dokonce vypravovány speciální autobusy.

Účastníci - setkání fanoušků sci-fi a fantasy jsou typická svou rozmanitostí. Setkávají se zde všechny věkové skupiny atd. bez rozdílu čehokoliv. Na FF mohou přijet i začínající fanoušci - programu je dost a dost a fanové jsou připraveni seznamovat se prakticky kdykoliv a kdekoliv :)

Srdečně Vás tedy zvu na Gatecon a FESTIVAL FANTAZIE.

Odkazy - [Program] [Přihlášení] [Fórum]

Autor Maruxs Kategorie Atlantis, SG-1 Komentáře Komentáře

Komentáře (0)

 1. U novinky není zatím žádný komentář.

Přidat komentář

 


Zobrazit pravidla diskuze

 • Jméno a e-mail jsou povinné položky, e-mail nebude zobrazen, využívá se jen k zobrazení vlastní ikonky (informace o jejím nastavení najdete tady)
 • Pište s háčky, čárkami a interpunkčními znaménky, nepište "CapsLockem" a buďte slušní
 • Otazník a vykřičník stačí jen jeden, nemusíte jich psát několik za sebou
 • Pište k tématu, o kterém článek je, ostatní diskuze patří do daných témat na fórum
 • Buďte tolerantní, každý má právo na svůj názor (civilizovaně podaný)
 • Nevkládejte sem reklamu a odkazy na stahování epizod, nežádejte je
 • Neptejte se na stav titulků, budou, až budou, odkaz na ně zde zveřejníme
 • Spoilery a odkazy - při označení textu se vám zobrazí formátovací tlačítka
 • Administrátoři si vyhrazují právo nevyhovující příspěvky upravovat, případně mazat, za opakované porušovaní pravidel hrozí přispívajícímu BAN.